Перемоги у мистецьких конкурсах 09.06.2020

Конкурс юних читців 27.02.2020

25 лютого - День народження Лесі Українки. 25.02.2020

Забута мелодія дитинства

Школа – дорогий і близький дім для кожного, хто навчався. Цей дім навіки залишається у пам'яті, адже тут промайнули найкращі роки життя – роки безтурботного дитинства, юності. І навіть через багато літ, коли пригадується школа, дивний промінець торкається душі кожного. Навчання тут поволі і безповоротно відпливає в минуле. І чим довшою є відстань, тим чарівнішими і милішими є серцю спогади про шкільне життя.
    Ось і цього суботнього вечора в актовому залі школи-гімназії зібралися свідки і учасники багатьох шкільних подій. На зустріч зі школою, вчителями, однокласниками прибули випускники 1990, 1995, 2000, 2005, 2010 років випуску. Зі словами привітань до усіх присутніх звернулися одинадцятикласники:
Минають роки за роками
Щасливі радісні, сумні,
Та рідна школа завжди з вами,
Вона у кожного в душі.
У її стінах ви зростали,
Мужніли, пізнавали світ,
Тут мудрості скарби шукали
Й були захищені від бід.
Сьогодні кожен все шукає
Чогось в житті..., минає час...,
Та знаєм: школа вас чекає,
Гостинно просить в гості вас.
За традицією учні школи-гімназії розпочали свято Гімном школи, пролунав дзвінок, який покликав поринути у спогади.
    Усіх присутніх привітала директор школи-гімназії, заслужений вчитель України Шевчик М.С., яка розповіла про досягнення теперішніх учнів, про зміни, які відбулися. На жаль, не всі змогли прийти на зустріч. Пам'ять учнів, які відійшли у вічність, вшанували хвилиною мовчання.
    Своїми спогадами про шкільні роки поділилися класні керівники та випускники різних років випуску. Приємно й те, що випускники подарували пам'ятні подарунки. На святі звучали пісні у виконанні учнів та випускників школи. Забута мелодія шкільного вальсу повернула усіх присутніх у чарівний шкільний світ.
    Проходять роки, учні прощаються зі школою, йдуть у нове життя… Скільки прекрасних справ на рахунку у випускників школи-гімназії. Усі ми, учителі, надіємось, що неодноразово будемо радіти успіхам наших теперішніх і колишніх учнів.

10.02.2015 15:56