Holidays are Fun 14.06.2019

Допомога воїнам АТО 18.05.2019

Я по світу іду в вишиванці 16.05.2019

Ярмарка професій

20 листопада в актовому залі НВК «ЗОШ І-ІІІст. №1-гімназії» смт.Іваничі відбулась традиційна ярмарка професій – зустріч та спілкування учнів випускних класів району з представниками навчальних закладів Волині. Їх цього разу було 4, зокрема: Володимир-Волинський педагогічний коледж, Горохівський коледж ЛНАУ, Луцький медичний коледж «Монада», Володимир-Волинський агротехнічний коледж.Крім того, у ярмарці професій взяла участь головний спеціаліст відділу надання соціальних послуг Іваничівського центру зайнятості Назарук В.Р., яка зупинилася більше на здобуті робітничих професій, у яких на сьогодні відчувається у державі гостра потреба. Зрозуміло, що майже дві третини випускників шкіл району ще не мають чіткого уявлення про те, який фах обрати. І щоб вибрати те добре діло, професію до душі, вони й прийшли на ярмарок професій. Саме ярмарок дещо розставив крапки над „і”. Тому, молодь була задоволена проведеним заходом, який відбувся на високому професійному рівні.

25.11.2013 13:34