Перемоги у мистецьких конкурсах 09.06.2020

Конкурс юних читців 27.02.2020

25 лютого - День народження Лесі Українки. 25.02.2020

Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем працівників освіти!     Цей радісний і урочистий день ми завжди пов’язуємо новими надіями, з вірою в те, що наше молоде покоління, збагачене знаннями й надбаннями національної культури, житиме повноцінним творчим життям у щасті й достатку.     Ми, освітяни, добре знаємо – немає більшого щастя, аніж можливість вільно жити, із радістю працювати на своїй рідній землі. День працівників освіти ми відзначаємо у час неймовірно суворих випробувань на стійкість, відданість та зрілість. Але зуміли переконати світ у незламності українського прагнення свободи, миру, єдності. Наші зусилля неодмінно втіляться в омріяний лад та спокій у домівках, злагоду й добробут у країні, дружню взаємопоміч та підтримку.
    Освіта Іваничівщини набуває особливого стратегічного значення. Тому наш головний пріоритет – забезпечити високу якість освіти відповідно до найкращих європейських стандартів, її доступність для всіх без винятку українських дітей.     З теплотою в серці висловлюю слова вдячності освітянам, які не лише навчають мудрості молоді спраглі серця, а й виховують покоління свідомих громадян, справжніх патріотів України. Вірю, що зерна науки, які Ви засіваєте, зростуть урожаєм справжнього патріотизму, високої духовності. Бажаю Вам миру, мудрості й оптимізму, наснаги у творчих пошуках, щастя і благополуччя, щирого прагнення до знань та підкорення нових освітніх вершин.     Хай найвищою нагородою для Вас завжди будуть людська шана та подяка! Слава Україні
З повагою Надія Жук, начальник відділу освіти.

02.10.2014 10:16