Вітаємо переможця обласної олімпіади…. 27.01.2020

Математична олімпіада імені М.П. Кравчука 22.01.2020

День Соборності України 22.01.2020

ОГОЛОШЕННЯ 16.01.2020

Методоб’єднання вчителів художньо-естетичного напрямку, трудового навч 10.01.2020

Засідання кафедри вчителів природничо-гуманітарних дисциплін 10.01.2020

Засідання кафедри вчителів іноземних мов 10.01.2020

Методоб”єднання вчителів початкових класів 10.01.2020

Засідання кафедри суспільно- гуманітарних дисциплін 09.01.2020

День Святого Миколая 19.12.2019

Виставка новорічно-різдвяної атрибутики 19.12.2019

Батьківські збори для батьків та учнів 11 класу 13.12.2019

Формування правової культури школярів 12.12.2019

Експрес шкільного життя

Нещодавно зірковий поїзд-2014 «Школа – Доросле життя» відправився зі станції НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія» смт Іваничі. Усі присутні в залі, стоячи аплодували пасажирам експресу, які з'явилися на пероні. Супроводжували їх чарівні провідниці, класні керівники Колєсова Р.О. та Кисель А.А. На вокзалі прощання були присутні батьки, родичі випускників, учителі, учні та гості. Церемонія вручення атестатів проходила під гучні оплески глядачів. Під час вручення атестатів присутні мали змогу ближче познайомитися з кожним випускником.
    Пасажирів зіркового експресу вітала директор школи-гімназії, заслужений вчитель України, Шевчик М.С., перші вчителі: Велимчаниця С.І., Саверіна А.В., Дубина Г.І., класний керівник Колєсова Р.О. Зворушливим був виступ від батьків Бика О.В. Кращих танцюристів відзначила керівник танцювального колективу «Прибужаночка» Васага Л.О. Але найемоційнішим і хвилюючим був виступ винуватців свята, випускників 2014 року випуску, які висловили свою вдячність дирекції школи, учителям, батькам; дали настанови та поради молодшим школярам. На знак подяки учителів було нагороджено дипломами шановної людини та жартівливими сертифікатами на літній відпочинок.
     Зворушливою була зустріч випускників зі своїм дитинством. Пісня про батьків у виконанні випускників викликала сльози майже в усіх присутніх.
    У гумористичній формі хлопці та дівчата розповіли про незабутні шкільні роки, про вчителів; дали рецепт вічної молодості та здоров'я. Не забули випускники подякувати усім тим людям, без яких школа і учні не можуть існувати.
Своє захоплення красою дівчат на святі хлопці висловили у пісні «Дівчата гарні як ніколи».     Ну, а яке ж свято обходиться без подарунків? А їх було багато… Окремі з них жартівливого характеру. Як приємно, що у наших випускників є почуття гумору.
    Танцювальний колектив школи-гімназії привітав пасажирів експресу жартівливою танцювальною композицією. А родзинкою всього випускного вечора була цікава, неперевершена і зворушлива постановка вальсу. Закінчили свій випуск випускники колективною фотографією на пам'ять. А далі на випускників чекав світанок дорослого життя.

03.06.2014 10:20