перейти на головну сторінку порталу
Головна сторінка Новини Історія Контакти Форум Педагогічний колектив  
Логотип школи  

ОГОЛОШЕННЯ 16.01.2020

Методоб’єднання вчителів художньо-естетичного напрямку, трудового навч 10.01.2020

Засідання кафедри вчителів природничо-гуманітарних дисциплін 10.01.2020

Засідання кафедри вчителів іноземних мов 10.01.2020

Методоб”єднання вчителів початкових класів 10.01.2020

Засідання кафедри суспільно- гуманітарних дисциплін 09.01.2020

День Святого Миколая 19.12.2019

Виставка новорічно-різдвяної атрибутики 19.12.2019

Батьківські збори для батьків та учнів 11 класу 13.12.2019

Формування правової культури школярів 12.12.2019

Зустріч школярів з прокурором 12.12.2019

«Кубок 19 округу» 09.12.2019

Конкурс «Нумо, хлопці!» 06.12.2019

Засідання методичного об'єднання класних керівників 04.12.2019


Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Іваничівська районна державна адміністрація
Іваничівська районна рада
Офiцiйне представництво Президента України
Офіційний портал Верховної Ради України
Урядовий портал
Офіційний сайт Волинської обласної державної адміністрації
Адміністративні послуги Волинської області
Педагогічна преса
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту Ураїни
МВС - Міністерство Внутрішніх Справ України - відділ у справах дітей

  Головна
Історія школи
Паспорт школи
Атестація вчителів
Науково-дослідна робота
Учням
Батькам
Вчителям
Шкільні новини
Доступ до публічної інформації
Накази
Звернення громадян
Прозорість та інформаційна відкритість навчального закладу
Форум

 

Завершення дослідно-експериментальної діяльності

8 листопада 2019 року відбулася підсумкова науково-практична конференція за результатами дослідно-експериментальної діяльності освітнього закладу з проблеми «Моделювання конкурентоспроможної особистості школяра в умовах інноваційного освітнього середовища». Працюючи в рамках експерименту над створенням моделі конкурентоспроможної особистості, колектив прийшов до висновку, що основою успішного розвитку особистості є інноваційне освітнє середовище, прообразом якого є своєрідний грунт, від якого залежить розвиток особистості, прообразом якого ми обрали саме квітку.

Перш ніж з’явиться на світ квітка, щоб милувати нас своєю красою, вона проходить ряд стадій розвитку. Кинувши у грунт насіння, ми з нетерпінням чекаємо допоки воно проросте, а потім дбайливо доглядаючи, спостерігаємо як молоді сходи поступово проростають і перетворюються у міцні стебла. Згодом на них з’являються бутони, із яких незабаром розвиваються квіти.

Ідентично відбувається і процес становлення і розвитку конкурентноспроможної особистості. Прийшовши до школи у 6 років, діти спочатку навчаються у початковій школі, де відповідно до нашої моделі вони зростають і перетворюються у міцні стебла, пізніше - в основній школі, де нагадують нам своєрідні бутони, а згодом - у старшій школі стають чарівними квітами, що милують око людини. Але квітка сама то собі тендітна. Одних зрізають і дарують друзям, інші - залишаються цвісти допоки не утворяться коробочки з насінням. Тривалість цвітіння перших залежатиме від догляду за ними. Так само і з дитиною не готовою до самостійного життя доведеться опікуватися весь час і користь суспільству від неї невелика. А от насінина – згодом знову проросте і, потрапивши у новий грунт, знову з часом перетвориться на квітку і буде радувати людське око. Так само і наша конкурентна особистість, ніби та насінина, потрапивши в нове середовище, буде активно розвиватися і приносити користь людям і суспільству в цілому.

В рамках підготовки до даного заходу було організовано виставку методичних напрацювань педагогів за період експерименту, а також підготовлено банери, де показані моделі випускників початкової, основної та старшої школи, виставку напрацювань школярів за результатами проведення тренінгових занять та фото успішних особистостей освітнього закладу.

На конференції керівник експерименту Ясінська Н.В., завідувач соціологічної лабораторії ВІППО, кандидат педагогічних наук, доцент,ознайомила присутніх з довідкою про узагальнення результатів дослідно-експериментальної діяльності освітнього закладу з проблеми «Моделювання конкурентоспроможної особистості школяра в умовах інноваційного освітнього середовища», схваленої на засіданні вченої ради ВІППО.

Аналізуючи діяльність колективу в рамках дослідно-експериментальної діяльності за п’ять років, заступник директора з навчально-виховної роботи М.Маймура представила моделі випускника основної і старшої школи, а Красовська О.О., керівник методичного об’єднання вчителів початкових класів, - модель випускника початкової школи. Про психологічні аспекти формування конкурентоспроможної особистості йшла мова у виступі практичного психолога Савицької О.Я.. Своїми думками щодо патріотизму як основа моделі конкурентоздатної особистості поділилася з присутніми Лойко Л.А., вчитель географії, формування рис громадянськості конкурентоспроможної особистості - Новосад О.В., вчитель історії, екологічної освіти як засобу формування конкурентоспроможної особистості - Сидорук Г.Є., вчитель біології, комунікабельність випускника, як ознаки конкурентоспроможної особистості - Данилюк Н.Г., вчитель англійської мови, формування конкурентоспроможної особистості на уроках хімії – Новосад Л.Я., вчитель хімії.

 

  Приєднані зображення:
14.11.2019 16:05
Останні новини

ОГОЛОШЕННЯ

індексний малюнок

У суботу, 01.02.2020 р., о 16.00 год. в приміщенні актового залу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія» смт Іваничі відбудеться зустріч з випускниками 1990,1995, 2000, 2005, 2010, 2015 років випуску.

16.01.2020 16:15

Методоб’єднання вчителів художньо-естетичного напрямку, трудового навч

індексний малюнок

10 січня в ліцеї № 1 відбулось засідання методоб’єднання вчителів художньо-естетичного напрямку, трудового , підсумки навчання та фізичного виховання, на якому було підведено підсумки конкурсу української патріотичної, сучасної пісні «Срібні дзвіночки» (перемогла учениця ліцею Аміна Шумик, керівник А. Бонюк ), про формування технічної компетентності на уроках трудового навчання (Куницький П.І.); про розвиток творчих креативних здібностей учнів засобами мистецтва (А.О.Бонюк); про формування здоров’язберігаючих навичок та вмінь під час уроків фізичної культури (Л.В.Катюха). Наприкінці І.І.Міщишин провела майстер-клас із виготовлення зимової листівки.

10.01.2020 16:54

Засідання кафедри вчителів природничо-гуманітарних дисциплін

індексний малюнок

3 січня 2020 року відбулось засідання кафедри вчителів іноземних мов, під час якого було розглянуто ряд важливих питань. Зокрема, заступник директора з навчально-виховної роботи Лукашук І.С. детально проаналізувала результати ЗНО з математики, біології, фізики, географії за останні три роки. Учителі ознайомились із завданнями, в яких випускники допустили найбільше помилок.

З особливостями методики уроків із застосування компетентнісного підходу в освітньому процесі НУШ ознайомила учитель фізики Рибка В.В. Майстер – класи «Елементи народознавства як засіб формування компетентностей на уроках географії» ( учитель географії Лойко Л.А.), «Реалізація наскрізної змістової лінії «Підприємливість та фінансова грамотність» на уроках математики» (учитель математики Дицьо О.В.)

Проаналізували результати шкільної та районної олімпіад з дисциплін природничо-математичного циклу (завідувач кафедри учителів природничо- математичних дисциплін, учитель математики Н.П.Павлович

10.01.2020 14:15

Засідання кафедри вчителів іноземних мов

індексний малюнок

2 січня 2020 року відбулось засідання кафедри вчителів іноземних мов, під час якого було розглянуто ряд важливих питань. Зокрема, заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель англійської мови Лукашук І.С. детально проаналізувала результати ЗНО з англійської мови за останні п’ять років. Учителі ознайомились із завданнями, в яких випускники допустили найбільше помилок та накреслили шляхи подолання труднощів у виконанні подібних завдань.

10.01.2020 09:37

Методоб”єднання вчителів початкових класів

індексний малюнок

Концепція"Нової української школи" має за мету змінити підхід вчителів до навчання учнів , а самих дітей зробити знаючих і думаючих громадян. Цікаво та змістовно у вигляді методичного фіточаювання 10 грудня пройшло засідання методичного об'єднання вчителів початкових класів КЗ "Іваничівський ліцей 1" . Керівник МО Красовська О.О. виступила з доповіддю "Удосконалення методики НУШ на уроках та в позаурочний час". Вчителі Мудрик О.І. і Панасюк Є.В. у своїх виступах зуміли показати зміст роботи Нової української школи в дії. Також учасники засідання обговорили основні

10.01.2020 13:29

Засідання кафедри суспільно- гуманітарних дисциплін

індексний малюнок

9 січня в ліцеї відбулося засідання кафедри суспільно- гуманітарних дисциплін, на якому було розглянуто і обговорено питання про результати ЗНО з української мови та літератури, історії за 2017-2019 роки (Лукашук І.С.); про підсумки І та ІІ етапів олімпіад та конкурсів з української мови та літератури, історії, російської мови (Черкас Т.Є.); про підготовку матеріалів до методичної виставки «Творчі сходинки педагогів Волині» (Маймура М,С,); про формування креативної особистості на уроках української мови та літератури (Парафін С.В.); про інноваційні технології на уроках української мови та літератури (Бойко І.І.).

09.01.2020 11:50

День Святого Миколая

індексний малюнок

День Святого Миколая – одне з найулюбленіших дитячих свят. Українці з давніх-давен вважають Миколая своїм заступником, захисником бідних і знедолених, який завжди несе добро.

Завітав Святий Миколай і до молодших школярів нашої школи-гімназії.

19.12.2019 16:03

Виставка новорічно-різдвяної атрибутики

індексний малюнок

Виставка новорічно-різдвяної атрибутики

19.12.2019 15:59

Батьківські збори для батьків та учнів 11 класу

індексний малюнок

12 грудня були проведені батьківські збори для батьків та учнів 11 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія» смт Іваничі. Лукашук І.С., заступник директора з навчально – виховної роботи, ознайомила присутніх з нормативною базою проведення ЗНО-2020, порядком реєстрації на основну сесію ЗНО-2020, особливості проведення ДПА у формі ЗНО з української мови, історії України або математики. Наголошено про документи, які випускник повинен подати відповідальному за реєстрацію у ЗНЗ (заповнену реєстраційну картку; копію паспорта).

13.12.2019 15:38

Формування правової культури школярів

індексний малюнок

У рамках Всеукраїнського тижня права, який проходить з 9 по 13 грудня, в освітньому закладі задля формування правової культури та правової свідомості у школярів, підвищення рівня знань щодо їх прав соціально-психологічною службою в особі практичного психолога Савицької О.Я та соціального педагога Пашко Л.В., вчителя основ правознавства та «Громадянської освіти» М.Маймури було проведено для старшокласників семінар-тренінг з теми «Конфлікти та шляхи їх подолання», на якому школярі критично оцінювали причини зародження конфліктів, аналізували шляхи подолання конфліктних ситуацій, набували навичок ефективної комунікації та ненасильницького розв’язання соціальних конфліктів, вчилися вести переговори, досягати компромісу та консенсусу засобами діалогу через критичне дослідження ситуації конфлікту, а на основі розв’язання тестів з визначення поведінки в конфліктній ситуації - проаналізували свою схильність до того чи іншого стилю розв’язання конфліктів («жорсткого», «компромісного» «примирення», «мякого», «уникання»), що сприяє самовихованню особистості.

12.12.2019 17:08

Архів: 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |