перейти на головну сторінку порталу
Головна сторінка Новини Історія Контакти Форум Педагогічний колектив  
Логотип школи  

Зустріч школярів з прокурором 12.12.2019

«Кубок 19 округу» 09.12.2019

Конкурс «Нумо, хлопці!» 06.12.2019

Засідання методичного об'єднання класних керівників 04.12.2019

Загальношкільні батьківські збори 02.12.2019

Перемога юних баскетболістів 02.12.2019

Лауреати обласного конкурсу «Юні літератори Волині» 26.11.2019

Осінній ярмарок -2019 25.11.2019

Загальношкільні батьківські збори 25.11.2019

"У пам'ять про скорботний 33-й…» 25.11.2019

День Гідності та Свободи 21.11.2019

Тест білборда та Інтернет 18.11.2019

Міжнародний день толерантності 15.11.2019

Завершення дослідно-експериментальної діяльності 14.11.2019


Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Іваничівська районна державна адміністрація
Іваничівська районна рада
Офiцiйне представництво Президента України
Офіційний портал Верховної Ради України
Урядовий портал
Офіційний сайт Волинської обласної державної адміністрації
Адміністративні послуги Волинської області
Педагогічна преса
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту Ураїни
МВС - Міністерство Внутрішніх Справ України - відділ у справах дітей

  Головна
Історія школи
Паспорт школи
Атестація вчителів
Науково-дослідна робота
Учням
Батькам
Вчителям
Шкільні новини
Доступ до публічної інформації
Накази
Звернення громадян
Прозорість та інформаційна відкритість навчального закладу
Форум

 

Завершення дослідно-експериментальної діяльності

8 листопада 2019 року відбулася підсумкова науково-практична конференція за результатами дослідно-експериментальної діяльності освітнього закладу з проблеми «Моделювання конкурентоспроможної особистості школяра в умовах інноваційного освітнього середовища». Працюючи в рамках експерименту над створенням моделі конкурентоспроможної особистості, колектив прийшов до висновку, що основою успішного розвитку особистості є інноваційне освітнє середовище, прообразом якого є своєрідний грунт, від якого залежить розвиток особистості, прообразом якого ми обрали саме квітку.

Перш ніж з’явиться на світ квітка, щоб милувати нас своєю красою, вона проходить ряд стадій розвитку. Кинувши у грунт насіння, ми з нетерпінням чекаємо допоки воно проросте, а потім дбайливо доглядаючи, спостерігаємо як молоді сходи поступово проростають і перетворюються у міцні стебла. Згодом на них з’являються бутони, із яких незабаром розвиваються квіти.

Ідентично відбувається і процес становлення і розвитку конкурентноспроможної особистості. Прийшовши до школи у 6 років, діти спочатку навчаються у початковій школі, де відповідно до нашої моделі вони зростають і перетворюються у міцні стебла, пізніше - в основній школі, де нагадують нам своєрідні бутони, а згодом - у старшій школі стають чарівними квітами, що милують око людини. Але квітка сама то собі тендітна. Одних зрізають і дарують друзям, інші - залишаються цвісти допоки не утворяться коробочки з насінням. Тривалість цвітіння перших залежатиме від догляду за ними. Так само і з дитиною не готовою до самостійного життя доведеться опікуватися весь час і користь суспільству від неї невелика. А от насінина – згодом знову проросте і, потрапивши у новий грунт, знову з часом перетвориться на квітку і буде радувати людське око. Так само і наша конкурентна особистість, ніби та насінина, потрапивши в нове середовище, буде активно розвиватися і приносити користь людям і суспільству в цілому.

В рамках підготовки до даного заходу було організовано виставку методичних напрацювань педагогів за період експерименту, а також підготовлено банери, де показані моделі випускників початкової, основної та старшої школи, виставку напрацювань школярів за результатами проведення тренінгових занять та фото успішних особистостей освітнього закладу.

На конференції керівник експерименту Ясінська Н.В., завідувач соціологічної лабораторії ВІППО, кандидат педагогічних наук, доцент,ознайомила присутніх з довідкою про узагальнення результатів дослідно-експериментальної діяльності освітнього закладу з проблеми «Моделювання конкурентоспроможної особистості школяра в умовах інноваційного освітнього середовища», схваленої на засіданні вченої ради ВІППО.

Аналізуючи діяльність колективу в рамках дослідно-експериментальної діяльності за п’ять років, заступник директора з навчально-виховної роботи М.Маймура представила моделі випускника основної і старшої школи, а Красовська О.О., керівник методичного об’єднання вчителів початкових класів, - модель випускника початкової школи. Про психологічні аспекти формування конкурентоспроможної особистості йшла мова у виступі практичного психолога Савицької О.Я.. Своїми думками щодо патріотизму як основа моделі конкурентоздатної особистості поділилася з присутніми Лойко Л.А., вчитель географії, формування рис громадянськості конкурентоспроможної особистості - Новосад О.В., вчитель історії, екологічної освіти як засобу формування конкурентоспроможної особистості - Сидорук Г.Є., вчитель біології, комунікабельність випускника, як ознаки конкурентоспроможної особистості - Данилюк Н.Г., вчитель англійської мови, формування конкурентоспроможної особистості на уроках хімії – Новосад Л.Я., вчитель хімії.

 

  Приєднані зображення:
14.11.2019 16:05
Останні новини

Зустріч школярів з прокурором

індексний малюнок

У рамках Всеукраїнського тижня права, який проходить з 9 по 13 грудня,12.12.19р. була проведена зустріч учнів старших класів з прокурором Іваничівського відділу Володимир-Волинської місцевої прокуратури Лісневським К.В. Костянтин Володимирович розповів школярам про булінг, його види і відповідальність за прояви та приховування булінгу. Учні мали змогу переглянути відеофільми «Булінг у школах України» та «Діти за ґратами».

12.12.2019 15:38

«Кубок 19 округу»

індексний малюнок

08.12. 2019р. у дитячо-юнацькій спортивній школі смт Іваничі проходив турнір з футзалу серед шкільних районних команд юнаків 2006 та молодших років народження «Кубок 19 округу». У турнірі брали участь 4 команди з Іваничівської ОТГ . Команда нашої школи-гімназії зайняла І місце і була нагороджена кубком та грамотою громадської організації «Нова ідея». Юних спортсменів підготував учитель фізичної культури Жовнірук І.С.

Вітаємо переможців!

09.12.2019 15:00

Конкурс «Нумо, хлопці!»

індексний малюнок

6 грудня 2019 року у спортивному залі школи-гімназії відбулися змагання "Нумо, хлопці!", у яких взяли участь 5 команд. Юнаки змагалися у 9 конкурсах.

За підсумками змагань перше місце зайняла команда 11 класу, друге місце – команда 10-А класу і третє місце - команда 9-А класу .

Вітаємо переможців!

06.12.2019 19:36

Засідання методичного об'єднання класних керівників

індексний малюнок

3 грудня 2019р. відбулося засідання методичного об'єднання класних керівників. У ході засідання класні керівники заслухали методичні рекомендації та інформації з ряду питань, поділилися досвідом роботи, врахували зауваження.

04.12.2019 14:04

Загальношкільні батьківські збори

індексний малюнок

29 листопада 2019 року у НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія» смт Іваничі відбулися загальношкільні батьківські збори, на порядок денний яких виносились такі питання:

1.Взаємодія школи і сім'ї в розвитку, навчанні та вихованні особистості.

2.Адміністративна відповідальність батьків за виховання дітей.

3. Навчання школярів правилам безпеки життєдіяльності.

4. Вплив негативних мікрофакторів на формування особистості дитини.

Перед батьками виступили: директор школи-гімназії М.С. Шевчик, начальник поліції В.О. Мартинюк, заступник директора з виховної роботи Ж.Є.Завадська, соціальний педагог Л.В. Пашко.

02.12.2019 14:52

Перемога юних баскетболістів

індексний малюнок

29 листопада 2019 року в дитячо-юнацькій спортивній школі відбувся районний турнір із баскетболу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів на приз Юрія Лелюкова.

За кубок боролися п’ять команд із шкіл: сіл Луковичі, Павлівки, Бужанка, «НВК №1 –гімназія» та ЗОШ №2 імені Юрія Лелюкова.

Учні нашої школи-гімназії вибороли почесне І місце.

Вітаємо з перемогою!

02.12.2019 14:13

Лауреати обласного конкурсу «Юні літератори Волині»

індексний малюнок

З метою виявлення та підтримки творчо обдарованої учнівської молоді щороку проводиться обласний заочний конкурс"Юні літератори Волині". Цьогоріч у цьому конкурсі взяло участь 10 учнів нашої школи-гімназії у чотирьох номінаціях: «Поезія», «Проза», «Казка», «Журналістика».

26.11.2019 15:53

Осінній ярмарок -2019

індексний малюнок

Традиційним уже стало проведення у школі-гімназії осіннього ярмарку. Ось і цьогоріч батьки та учні порадували різноманітними смаколиками. Дякуємо всім за активну участь.

25.11.2019 15:12

Загальношкільні батьківські збори

індексний малюнок

Шановні батьки!

29 листопада 2019 року о 16.00 год у приміщенні актового залу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія» смт Іваничі відбудуться загальношкільні батьківські збори.

Запрошуємо всіх батьків.

Дирекція школи-гімназії

25.11.2019 14:50

"У пам'ять про скорботний 33-й…»

індексний малюнок

Згадайте їх - вони колись жили.
Зроніть сльозу і хай не згасне свічка!
Вони на цій землі житами проросли,
Щоб голоду не знали люди вічно.

Голодомор 1932-1933 років – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати і пам’ятати про них.

25.11.2019 14:38

Архів: 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |