перейти на головну сторінку порталу
Головна сторінка Новини Історія Контакти Форум Педагогічний колектив  
Логотип школи  

Перемоги у мистецьких конкурсах 09.06.2020

Навчання в США 02.06.2020

З Днем захисту дітей! 01.06.2020

Оголошення 29.05.2020

ОГОЛОШЕННЯ 26.05.2020

Я по світу іду в вишиванці 15.05.2020

Особливості навчання під час карантину 17.03.2020

Коронавірус 17.03.2020

Увага! 13.03.2020

ОГОЛОШЕННЯ!!! 10.03.2020

Кохання в житті Шевченка 10.03.2020

Районний конкурс юних читців поезії Т.Г.Шевченка 02.03.2020

Конкурс юних читців 27.02.2020

25 лютого - День народження Лесі Українки. 25.02.2020


Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Іваничівська районна державна адміністрація
Іваничівська районна рада
Офiцiйне представництво Президента України
Офіційний портал Верховної Ради України
Урядовий портал
Офіційний сайт Волинської обласної державної адміністрації
Адміністративні послуги Волинської області
Педагогічна преса
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту Ураїни
МВС - Міністерство Внутрішніх Справ України - відділ у справах дітей

  Головна
Історія школи
Паспорт школи
Атестація вчителів
Науково-дослідна робота
Учням
Батькам
Вчителям
Шкільні новини
Доступ до публічної інформації
Накази
Звернення громадян
Прозорість та інформаційна відкритість навчального закладу
Форум

 

Завершення дослідно-експериментальної діяльності

8 листопада 2019 року відбулася підсумкова науково-практична конференція за результатами дослідно-експериментальної діяльності освітнього закладу з проблеми «Моделювання конкурентоспроможної особистості школяра в умовах інноваційного освітнього середовища». Працюючи в рамках експерименту над створенням моделі конкурентоспроможної особистості, колектив прийшов до висновку, що основою успішного розвитку особистості є інноваційне освітнє середовище, прообразом якого є своєрідний грунт, від якого залежить розвиток особистості, прообразом якого ми обрали саме квітку.

Перш ніж з’явиться на світ квітка, щоб милувати нас своєю красою, вона проходить ряд стадій розвитку. Кинувши у грунт насіння, ми з нетерпінням чекаємо допоки воно проросте, а потім дбайливо доглядаючи, спостерігаємо як молоді сходи поступово проростають і перетворюються у міцні стебла. Згодом на них з’являються бутони, із яких незабаром розвиваються квіти.

Ідентично відбувається і процес становлення і розвитку конкурентноспроможної особистості. Прийшовши до школи у 6 років, діти спочатку навчаються у початковій школі, де відповідно до нашої моделі вони зростають і перетворюються у міцні стебла, пізніше - в основній школі, де нагадують нам своєрідні бутони, а згодом - у старшій школі стають чарівними квітами, що милують око людини. Але квітка сама то собі тендітна. Одних зрізають і дарують друзям, інші - залишаються цвісти допоки не утворяться коробочки з насінням. Тривалість цвітіння перших залежатиме від догляду за ними. Так само і з дитиною не готовою до самостійного життя доведеться опікуватися весь час і користь суспільству від неї невелика. А от насінина – згодом знову проросте і, потрапивши у новий грунт, знову з часом перетвориться на квітку і буде радувати людське око. Так само і наша конкурентна особистість, ніби та насінина, потрапивши в нове середовище, буде активно розвиватися і приносити користь людям і суспільству в цілому.

В рамках підготовки до даного заходу було організовано виставку методичних напрацювань педагогів за період експерименту, а також підготовлено банери, де показані моделі випускників початкової, основної та старшої школи, виставку напрацювань школярів за результатами проведення тренінгових занять та фото успішних особистостей освітнього закладу.

На конференції керівник експерименту Ясінська Н.В., завідувач соціологічної лабораторії ВІППО, кандидат педагогічних наук, доцент,ознайомила присутніх з довідкою про узагальнення результатів дослідно-експериментальної діяльності освітнього закладу з проблеми «Моделювання конкурентоспроможної особистості школяра в умовах інноваційного освітнього середовища», схваленої на засіданні вченої ради ВІППО.

Аналізуючи діяльність колективу в рамках дослідно-експериментальної діяльності за п’ять років, заступник директора з навчально-виховної роботи М.Маймура представила моделі випускника основної і старшої школи, а Красовська О.О., керівник методичного об’єднання вчителів початкових класів, - модель випускника початкової школи. Про психологічні аспекти формування конкурентоспроможної особистості йшла мова у виступі практичного психолога Савицької О.Я.. Своїми думками щодо патріотизму як основа моделі конкурентоздатної особистості поділилася з присутніми Лойко Л.А., вчитель географії, формування рис громадянськості конкурентоспроможної особистості - Новосад О.В., вчитель історії, екологічної освіти як засобу формування конкурентоспроможної особистості - Сидорук Г.Є., вчитель біології, комунікабельність випускника, як ознаки конкурентоспроможної особистості - Данилюк Н.Г., вчитель англійської мови, формування конкурентоспроможної особистості на уроках хімії – Новосад Л.Я., вчитель хімії.

 

  Приєднані зображення:
14.11.2019 16:05
Останні новини

Перемоги у мистецьких конкурсах

індексний малюнок

Нещодавно відбувся дистанційний Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв "Grandfest" , у якому взяло участь тріо нашого ліцею «Смайлик» під керівництвом учителя музичного мистецтва Бонюк А.О. Учасники тріо Олександра Шелест, Уляна Сахарук та Анна Кеба стали лауреатами ІІ премії. Ще два ІІ місця здобула Олександра Шелест (соло): у цьому ж конкурсі та І Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва з міжнародною участю "Кольоровий драйв". Дякуємо батькам за підтримку таланту дітей, керівнику – за розвиток творчих здібностей, а учасникам тріо «Смайлик» бажаємо нових перемог.

09.06.2020 10:07

Навчання в США

індексний малюнок

З осені 2019 року проводився відбірковий конкурс у програмі FLEX (Future leaders exchange - обмін майбутніми лідерами). Дуже приємно, що фіналістом цього конкурсу став учень 9-А класу нашого ліцею Новосад Дмитро.

02.06.2020 13:08

З Днем захисту дітей!

індексний малюнок

Хай небо буде чистим, без хмаринок.
Хай сонечко лоскоче до нестями.
Нехай здоровими зростають діти
І хай щасливі будуть тати й мами!

01.06.2020 15:15

Оголошення

індексний малюнок

Дорогі учні, вчителі, батьки!

Вітаємо всіх із закінченням 2019-2020 навчального року.

З нагоди Свята останнього дзвінка всім учасникам освітнього процесу пропонуємо переглянути відеоролик-привітання від директора, вчителів та учнів ліцею.

ab-w.net

29.05.2020 09:04

ОГОЛОШЕННЯ

індексний малюнок

Дорогі учні, вчителі, батьки!

Вітаємо всіх із закінченням 2019-2020 навчального року. Дякуємо за нелегку, сумлінну і наполегливу працю. Бажаємо, щоб сторицею поверталося вкладене, виконане, заплановане. Здоров’я, благополуччя, безмежного щастя, позитивних подій, незабутніх вражень.

З нагоди Свята останнього дзвінка всім учасникам освітнього процесу 29.05.20р. об 11.00 пропонуємо переглянути відеоролик-привітання від директора, вчителів та учнів ліцею. Відеозапис буде розміщено на сторінці ліцею у Facebook та на сайті Іваничівського ліцею).

26.05.2020 14:37

Я по світу іду в вишиванці

індексний малюнок

Встає над світом щире сонце вранці
І землю гріє променем ясним.
А я іду по світу в вишиванці.
Я — українець! І горджуся цим.
В нас обереги вишивають здавна.
Така традиція в народі прижилась.
Вона прадавня, вічна й дуже славна.
В культурі й до сьогодні збереглась.

15.05.2020 12:23

Особливості навчання під час карантину

індексний малюнок

Відповідно до рішення педагогічної ради, за погодженням із радою школи в освітньому закладі запроваджується на період карантину надання освітніх послуг шляхом застосування технологій дистанційного навчання. З цією метою створено ресурс «Дистанційна освіта», що містить навчальні матеріали для опрацювання школярами.

Посилання на ресурс:

ab-w.net

17.03.2020 13:18

Коронавірус

індексний малюнок

-це гостре вірусне захворювання, що характеризується переважною поразкою дихальної системи і шлунково-кишкового тракту.

Шановні батьки: під час карантину намагайтеся менше дозволяти дітям перебувати на вулиці, не перебувати на заходах в яких є масові скупчення людей , під час прогулянок старайтеся не контактувати з тваринами і незнайомими людьми, часто мийте руки користуйтеся антисептичними засобами,або спиртовими засобами.

17.03.2020 08:49

Увага!

індексний малюнок

Увага! В зв'язку з введенням карантинних заходів змінено дати провення пробного ЗНО-2020

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання у 2020 році відбудеться:

04 квітня з української мови і літератури;

11 квітня з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.

13.03.2020 08:31

ОГОЛОШЕННЯ!!!

індексний малюнок

12 березня 2020 року о 17 годині 15 хвилин у приміщені ліцею по вулиці Грушевського, 28 відбудуться збори батьків дітей, які у 2020-2021 н.р. підуть у перший клас КЗ «Іваничівський ліцей №1».

Дирекція ліцею

10.03.2020 17:40

Архів: 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |