Holidays are Fun 14.06.2019

Допомога воїнам АТО 18.05.2019

Я по світу іду в вишиванці 16.05.2019

Міжнародна гра «Sunflower»

Адаптивні моделі освіти,засновані лише на трансляції вмінь, знань і навичок, стають усе менш ефективними . На перший план виходять пре адаптивні гнучкі моделі,які готують універсальних учнів. Їх об’єднує головна ціннісна установка – учити вчитися. У цих моделях освіта направлена на те, щоб учень сам зміг сконструювати змістову картину світу, яка б допомагала йому приймати рішення в невизначених, нестандартних умовах. Новий підхід в освіті спрямований на пошук моделі, що в її межах важливо не передати конкретні знання чи рецепти здобуття цих знань, а навчити людину самостійно знаходити інформацію й користуватися нею. Стає зрозумілим, що найважливіше – це не дати людині рибу, а навчити її ловити рибу, і до того ж у будь-якій воді.

Інтелектуальні ігри – один із видів «риболовлі». Тому участь дітей у проекті ТО «Соняшник» стала у школі-гімназії традиційною. Нарешті прийшли довгоочікувані результати Міжнародної гри із світової літератури «Sunflower». Позмагатися у знанні творів світової літератури вирішили 28 учнів 5-6 класів нашого навчального закладу. А 6-А клас вже вдруге поспіль визнано найкращим . Учні цього класу нагороджені Грамотою за активну участь у грі (19 учнів).

Результати гри втішили. Адже учениця 6-А класу Когут Марія виборола Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня. Це найкращий результат. Семеро шестикласників нагороджені Дипломами І ступеня регіонального рівня (Ткачук Денис, Кунчик Вероніка, Мазурок Софія, Марценюк Олена, Парафін Владислав, Шевчук Ангеліна, Шумик Аміна). Одинадцять учнів отримали Дипломи ІІ ступеня регіонального рівня (5 клас: Грищук Віталій, Бучко Ілля; 6 клас: Опевалов Нестор, Макарова Ірина, Швигар Олександр, Деревянчук Дмитро, Ярчук Яна, Халімон Ангеліна, Адамович Михайло, Шпаковський Владислав, Пилипюк Тетяна). Четверо дітей нагороджені Дипломами ІІІ ступеня регіонального рівня (5клас: Серпутько Дмитро; 6 клас: Савицький Сергій, Матвійчук Богдан, Голіброда Єлизавета).Ще п’ятеро учасників стали переможцями гри шкільного рівня ( 5 клас: Вільчинський Назар, Бабусюк Карина; 6 клас : Манюк Богдан, Михальчук Тетяна, Кунчик Юрій). Координаторами Міжнародної гри із світової літератури «Sunflower» у нашому навчальному закладі були І.С.Лукашук, Л.В.Пашко, Т.І. Прокопчук, О.Я. Савицька.

Заступник директора з навчально-виховної роботи І.С. Лукашук урочисто вручила переможцям Дипломи, призи, подякувала за інтерес до читання художньої літератури, побажала і надалі успіхів у різноманітних інтелектуальних конкурсах, іграх.

28.02.2019 16:47