Перемога юних істориків 18.03.2019

Живе й зоріє Лесине слово 26.02.2019

Засідання творчої групи вчителів німецької мови 22.02.2019

Ми дослідники

Тепер учні початкових класів зможуть проводити справжню дослідницьку роботу: переглянути через мікроскоп чи з допомогою лупи ознайомитись з будовою об’єктів.

Першачків чекає ще немало відкриттів і досліджень.

А як без гри, тепер ми зможемо створювати справжній ляльковий театр.

Ось таке необхідне та цікаве обладнання отримали перші класи.

07.11.2018 16:34

Перемога юних істориків

17 березня на базі Східноєвропейського університету імені Лесі Українки відбулися обласні етапи ХХІ Всеукраїнського турніру юних істориків та ХУ Всеукраїнського турніру юних журналістів.

До складу команд входили учні 9 – 10 класів. Зокрема, серед юних журналістів – це Смаль Вікторія, учениця 11 класу, Макарук Ольга та Мацько Яна, учні 10 класу, та Шевчук Богдана та Пашко Яна-Іванна, учні 9 класу, а юних істориків – Червінська Софія, Євчук Людмила та Наумук Анастасія, учні 11 класу, Федончук Максим, учень 10 класу, та Шелест Олександра, учениця 9 класу.

18.03.2019 15:55

День українського добровольця

День українського добровольця – свято на честь українських добровольців, що відзначається в Україні 14 березня. Учні 8-А класу нашої школи-гімназії разом з класним керівником Павлович Н.П. взяли участь у заході, який проводився у РД «Просвіта». Школярі мали можливість ознайомитися зі зброєю, потренуватися у зборі та розборі навчального автомата.

Такі заходи сприяють подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню уваги до учасників добровольчих формувань.

15.03.2019 15:42

Конкурс агітбригад

13.03.19р. у м. Луцьку проводився щорічний обласний конкурс колективів екологічної просвіти (агітбригад), у якому взяла участь команда нашої школи-гімназії «Екопульс». Програмою заходу було передбачено презентацію діяльності колективу «Екологічна просвіта в дії» та творчий виступ на тему «Моя мала Батьківщина». Члени агітбригади підвищили свій рівень еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності, поширили досвід розв’язання екологічних проблем свого регіону.

14.03.2019 15:34

Іваничівська школярка у Верховній Раді

У школі-гімназії багато талановитих дітей. Формуючи конкурентоздатність учнів, педагогічний колектив залучає їх до різноманітних конкурсів, турнірів, олімпіад. Так учениця 11 класу Юля Костецька вже другий рік поспіль бере участь у конкурсі творчих робіт, організованого факультетом психології і соціології Східноєвропейського національного університету. Вже вдруге цього року вона виборола ІІ місце у змаганні старшокласників. Цього року її есе «Лідери у сучасному суспільстві» показало зацікавленість юнки політичним і громадським життям, уявлення про те, що кожен може вносити свою частку в розвиток країни.

12.03.2019 16:20

Цікава зустріч

12.03.2019р. відбулася зустріч учнів 11 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія» смт Іваничі з випускником школи, доцентом Національного університету біоресурсів і природокористування України Шевчуком В.М.

12.03.2019 15:26

Подяка від Міністра

11 березня 2019 р. у м. Володимир-Волинському відбулася зустріч освітян з Міністром освіти і науки України Лілією Гриневич, на якій була присутня директор школи-гімназії, заслужений учитель України М.С. Шевчик. За сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність, високі досягнення у навчанні та вихованні учнівської молоді Марія Семенівна була нагороджена Подякою Міністерства освіти і науки України.

Вітаємо з високою нагородою!

12.03.2019 15:19

Конкурс «Все про безпеку – очима дітей»

Безпека дітей – одне з головних завдань кожного навчального закладу. З метою вивчення дітьми правил пожежної, екологічної безпеки, основ безпеки життєдіяльності, популяризації професії пожежника-рятувальника, прищеплення учням бережливого ставлення до природи та довкілля у школі-гімназії був проведений конкурс «Все про безпеку – очима дітей». На обласний конкурс відправлено5 найкращих робіт.

06.03.2019 16:07

Конкурс «Юні літератори Волині»

З метою виявлення та підтримки творчо-обдарованої учнівської молоді, сприяння розкриттю її таланту, формування патріотичних почуттів засобами літературного слова 9 учнів нашої школи-гімназії взяли участь в обласному заочному конкурсі «Юні літератори Волині» у чотирьох номінаціях: проза, поезія, журналістика, казка.

06.03.2019 16:06

Всеукраїнський конкурс «Вишиванка дитячими руками»

Учні нашої школи-гімназії взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Вишиванка дитячими руками». Роботи Кицюк Вікторії у номінації «Дівоча вишиванка»; Смаль Вікторії та Ткачук Оксани у номінації «Вишиванка для ляльки» визнано найкращими та відправлено на обласний етап конкурсу

06.03.2019 16:02

Фестиваль-конкурс «У вихорі танцю»

02.03.2019р. у м. Луцьку відбувся обласний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «У вихорі танцю». Танцювальний колектив школи-гімназії «Паросток» (керівник – Лілія Васага) зайняв почесне ІІ місце. Вид хореографії -- народний танець. Колектив було нагороджено грамотою управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації.

04.03.2019 10:14