Фестиваль Активних Громадян 21.06.2019

«Канікули! Канікули! Весела ця пора!..» 29.05.2019

Свято останнього дзвінка - 2019 24.05.2019

Знай наших…

Успішно для волинян розпочалися заключні етапи Всеукраїнських учнівських турнірів. Вони стали призерами турнірів з географії (І місце), правознавства (І та ІІІ місця), біології (ІІІм.), математики (ІІ м.), економіки (І, ІІІ місця).

Приємно, що двоє вихованців нашої школи-гімназії були включені до складу збірних команд від Волинської області. Серед п’яти членів команди на ХVІ Всеукраїнському турнірі юних правознавців у Вінниці була учениця 9-А класу Шелест Олександра, а на турнірі з географії у Полтаві – учениця 11 класу Червінська Софія.

На турнірі юних правознавців, де Волинь представляли дві команди, інтелектуальні бої точилися навколо неймовірно цікавих тем. Учні сперечалися про правомірність обмеження прав людини, методи протидії дискримінації у трудових правовідносинах, розглядали аспекти перехідного правосуддя та застовування медіації в Україні, обговорювали питання декриміналізації, типових та зразкових справ, конституційної скарги, проблем корінних народів. Під час боїв юні правознавці продемонстрували не лише майстерність у веденні дискусії, опонування та рецензування, толерантної полеміки, а й озвучували свої пропозиції щодо внесення змін у діюче законодавство У вільний від змагань час усіх чекала оглядова екскурсія Вінницею та подорож до музею-садиби видатного хірурга Пирогова.

Юні волиняни гідно представили область на Всеукраїнському турнірі юних правознавців.

І місце – збірна команда м. Луцька у складі: 1. Студницького Матвія, учня 9 класу комунального закладу «Луцький ліцей № 27 Луцької міської ради Волинської області»; 2. Терпіль Анастасії, учениці 10 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради»; 3. Лисюк Анни, учениці 11 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради»; 4. Лясоти Владислава, учня 11 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 26 Луцької міської ради Волинської області»; 5. Лавринюк Богдани, учениці 11 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 26 Луцької міської ради Волинської області». Керівник команди: Сидорчук Інна Вікторівна, заступник директора комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 26 Луцької міської ради Волинської області».

Серед 26 коман у результаті напружених інтелектуальних боїв збірна команда Волинської області зуміла увійти до півфіналу турніру та виборола ІІІ місце.

ІІІ місце – збірна команда Волинської області у складі: 1. Бобок Яни, учениці 11 класу Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні; 2. Василенко Катерини, учениці 11 класу навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» № 2 м. Каменя-Каширського Камінь-Каширської районної ради Волинської області. 3. Лавренюка Андрія, учня 11 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня с. Чаруків Луцького району Волинської області; 4. Шелест Олександри, учениці 9 класу навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 – гімназія» смт Іваничі Іваничівського району Волинської області; 5. Шокала Андрія, учня 11 класу Волинського наукового ліцею-інтернату Волинської обласної ради.

Керівник команди – Маймура Марія Степанівна, вчитель історії навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 – гімназія» смт Іваничі Іваничівського району Волинської області.

В інтелектуальному змаганнях юних географів у Полтаві взяли участь 18 команд з різних куточків України. Близько сотні талановитих українців демонстрували свої вміння спільними зусиллями вирішувати складні географічні проблеми, представляти рішення в переконливій формі та аргументовано захищати їх у перебігу наукової дискусії.

Юних волинян, серед яких і наша вихованка, Червінська Софія, визнано кращими знавцями географії та нагороджено дипломом І ступеня.

Склад збірної команди Волинської області: • Козуб Дарина, учениця 10 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради»; • Кузьма Андрій, учень 11 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 26 Луцької міської ради Волинської області»; • Старицький Олександр, учень 10 класу навчально-виховного комплексу «Нововолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 – колегіум Нововолинської міської ради Волинської області»; • Чак Анастасія, учениця 10 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня № 10 міста Ковеля; • Червінська Софія, учениця 11 класу навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1- гімназія» смт Іваничі Іваничівського району Волинської області.

Керівник – Роїк Віта Іванівна, заступник директора комунальної установи «Волинська обласна Мала академія наук».

Вітаємо з перемогою і бажаємо успіхів!

05.11.2018 15:01