Обласна науково-практична конференція 07.12.2018

Квітка незабудька – пам’ять Голодомору 23.11.2018

Україна – країна гідності та свободи 20.11.2018

Профорієнтаційний захід. 19.11.2018

Готуємось до нового навчального року

У ЗОШ І-ІІІ ступенів «№1-гімназія смт.Іваничі» проводиться поточний ремонт – побілка стін та приміщень, фарбування приміщень, парт, ігрового та спортивного обладнання силами вчителів та технічного персоналу навчального закладу.

09.08.2018 15:34

Обласна науково-практична конференція

Обласна науково-практична конференція «Волинь і волиняни в історії та культурі України

07 грудня в місті Луцьк в приміщенні обласної бібліотеки для юнацтва відбулася обласна науково-практична конференція «Волинь і волиняни в історії та культурі України», яка була приурочена до 100-річчя заснування Національної академії наук України. У роботі конференції взяли участь двоє школярів нашого навчального закладу – Федончук Максим, учень 10 класу, та Наумук Анастасія, учениця 11 класу, та їх науковий керівник – Маймура М.С, заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель історії.

07.12.2018 16:59

Конкурс «Нумо, хлопці!»

Уже стало традицією у грудні проводити у нашій школі-гімназії змагання для старшокласників «Нумо, хлопці!». Цього року змагалися 5 команд хлопців 9-11 класів у таких конкурсах:«Одягання ЗЗК», «Стрільба», «Надання першої медичної допомоги», «Розбирання та збирання автомата», «Конкурс капітанів», «Складання магазину», «Підтягування на перекладині», «Перетягування каната». Учасники продемонстрували свої знання і вміння з Основ Захисту Вітчизни, силові якості, кмітливість, спритність, показали свою готовність служити в армії.

07.12.2018 16:45

Перше свято у першокласників

Дорогі першокласники! Учні 1-А і 1-Б класів.

Вітаємо! Вітаємо!
І радо вас усіх гуртом у шкільну сім'ю приймаємо.
У дружбі, радості зростайте.
І перше свято це запам’ятайте
Нехай щастить вам діти, в добрий час!

05.12.2018 17:36

Змагання за кубок Юрія Лелюкова

30.11.18р. у юнацькій спортивній школі відбулися щорічні змагання з баскетболу між учнівськими командами юнаків, приурочені пам’яті вчителя військової підготовки Юрія Лелюкова.

В урочистому відкритті змагань взяли участь представники Іваничівської селищної ради, Іваничівської РДА та райради, об'єднаних територіальних громад.

04.12.2018 13:48

Продовжуємо експеримент …….

03 грудня 2018 року на базі НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія» cмт Іванич за участю Ясінської Н.В., завідувача науково-дослідної лабораторії соціологічних досліджень та розвитку освіти Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти, та Поліщук Н.А., завідувача науково-дослідної лабораторії освітніх інновацій та координації діяльності РМК (ММК) Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти, відбулося засідання творчої групи з питань проведення дослідно-експериментальної діяльності у навчальному закладі з теми «Моделювання конкурентоспроможної особистості школяра в умовах інноваційного розвитку освітнього середовища».

04.12.2018 11:33

Літературна гра «Sunflower»

29 листопада відбулася III Міжнародна гра із зарубіжної літератури «Sunflower»! 28 учнів 5 і 6 класів школи - гімназії взяли участь у грі. Юні знавці художніх творів зарубіжних письменників показали свою обізнаність , розв’язуючи чималу кількість різноманітних завдань. Така інтелектуальна гра сприяє ще більшій зацікавленості учнів у пізнанні шедеврів літературного мистецтва . Бажаємо перемог!!!

03.12.2018 10:21

ЗАГАЛЬНОШКІЛЬНІ БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ

Зустрічі з батьками завжди є відповідальними та необхідними для правильної побудови навчально-виховного процесу і в класі, і в школі.

30 листопада у НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія» смт Іваничі відбулися загальношкільні батьківські збори, на яких було обговорено важливі питання школи-гімназії. «Про дотримання єдиних вимог батьків і педагогів щодо організації навчально-виховного процесу та збереження здоров'я дітей» перед батьками виступила заступник директора з виховної роботи Завадська Ж.Є. Також зауважила, що в цьому начальному році безпеці життєдіяльності дітей приділяється особлива увага, тому і контроль за перебуванням кожної дитини під час навчального процесу також повинен бути високим.

30.11.2018 18:02

Чудове свято – посвята в першокласники

Щиро вітаємо та приймаємо до нашої великої шкільної родини учнів 1-В класу.

Бажаємо всім першокласникам бути гідними звання школяра. Гарних вам оцінок і щасливої дороги до світу знань.

27.11.2018 16:32

Семінар учителів іноземних мов

23 листопада 2018 року на базі школи - гімназії був проведений методичний семінар - практикум для вчителів іноземних мов на тему «Навчання іноземних мов згідно Концепції Нової української школи та нових навчальних програм з іноземних мов». До участі у заході були запрошені учителі англійської та німецької мов, методисти ВІППО та волонтер Корпусу Миру США в Україні.

23.11.2018 17:17

Шановні батьки!

30 листопада 2018 року о 15.00 год у приміщенні актового залу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія» смт Іваничі відбудуться загальношкільні батьківські збори.

Запрошуємо всіх батьків.

Дирекція школи-гімназії