перейти на головну сторінку порталу
Головна сторінка Новини Історія Контакти Форум Педагогічний колектив  
Логотип школи  

День соборності 22.01.2021

Засідання роботи команди психолого-педагогічного супроводу 21.01.2021

Конкурс «Срібні дзвіночки» 16.01.2021

11 січня – Всесвітній день «дякую» 11.01.2021

Обласний конкурс «Святвечір» 30.12.2020

Зовнішнє освітлення ліцею 28.12.2020

Консиліум з адаптації учнів 5 класів 24.12.2020

Урочисте вручення цінного подарунка 23.12.2020

Виставка-конкурс «Новорічний подарунок» 22.12.2020

Дякуємо за подарунок 18.12.2020

Свято Миколая 18.12.2020

Відеопривітання для військовослужбовців 17.12.2020

Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства” 14.12.2020

Конкурси різдвяно-новорічної атрибутики 10.12.2020


Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Іваничівська районна державна адміністрація
Іваничівська районна рада
Офiцiйне представництво Президента України
Офіційний портал Верховної Ради України
Урядовий портал
Офіційний сайт Волинської обласної державної адміністрації
Адміністративні послуги Волинської області
Педагогічна преса
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту Ураїни
МВС - Міністерство Внутрішніх Справ України - відділ у справах дітей

  Головна
Історія школи
Паспорт школи
Атестація вчителів
Науково-дослідна робота
Учням
Батькам
Вчителям
Шкільні новини
Доступ до публічної інформації
Накази
Звернення громадян
Прозорість та інформаційна відкритість навчального закладу
Форум

 

Відзначаємо 100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського

На виконання листів Міністерства освіти і науки України «Про відзначення у 2018 році 100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського», Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти № 152/02-09 від 16.02.2018 р., відповідно до річного плану роботи НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія» смт Іваничі на базі навчального закладу пройшли низка педагогічних заходів, спрямованих на відзначення у 2018 році 100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського.

Так, протягом тижня, починаючи з 19 лютого у навчальному закладі були проведені в рамках декади педагогічної майстерності вчителів, що атестуються, відкриті уроки у вчителів початкових класів Осуховської О.В., Сімчук О.О., Галети Л.М., вчителя математики Лойка С.І., вчителя фізики Рибки В.В., вчителя інформатики Киці В.Ф., вчителя англійської мови Шевчук М.В., вчителів української мови і літератури Черкас Т.Є та Раковець В.В., вчителя історії Раковця С.П., вчителя зарубіжної літератури Прокопчук Т.І., вчителя біології Сидорук Г.Є., вчителя фізичної культури Мазурка М.Ю. Дані уроки відвідали педагоги інших навчальних закладів району, що дало їм можливість ознайомитись із педагогічною діяльністю колег.

Крім того, серед учнів 2-4 класів був проведений конкурс на кращу інсценізацію творів В.О. Сухомлинського, а школярі 1-х класів разом з класоводами оформили виставку дитячих малюнків за творами письменника.

Підсумком педагогічної декади стали шкільні педагогічні читання з теми «Робота з обдарованими дітьми у педагогічній спадщині В.О.Сухомлинського», які були проведені 28 лютого за участю працівників Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти. Зокрема, Луцюка Анатолія Михайловича, завідувача кафедри педагогіки і психології ВІППО, кандидата педагогічних наук, доцента, який акцентував увагу присутніх на проблемі організації роботи з обдарованими дітьми із врахуванням педагогічної спадщини В.Сухомлинського, та Ясінської Наталії Василівни, завідувача кафедри теорії та методики викладання шкільних предметів, кандидата педагогічних наук, доцента, - з проблеми екологічного виховання у педагогічній спадщині В.Сухомлинського. Про життєвий і творчий шлях педагога йшлося у виступі заступника директора школи з навчально-виховної роботи М.С.Маймури. Про проблему впровадження ідей В.Сухомлинського щодо культури здоров’я школярів та їх впровадження в практиці початкової школи говорила у своєму виступі Красовська О.О., вчитель початкових класів, вчитель-методист. Її виступ перегукувався із роздумами вчителя фізичної культури Мазурка М.Ю щодо формування основних життєво-важливих рухових навичок, умінь і знань у педагогічній спадщині В.О.Сухомлинського. На проблемах розвитку творчих здібностей учнів у педагогічній спадщині В.Сухомлинського зупинилася у своєму виступі Прокопчук Т.І., вчитель зарубіжної літератури, вчитель-методист. Про використання педагогічної спадщини В.Сухомлинського на уроках біології йшлося у виступі Сидорук Г.Є., вчителя біології, вчителя-методиста. Робота з обдарованими дітьми на уроках фізики була основною у виступі Рибки В.В., вчителя фізики, а формування комунікативних здібностей на уроках іноземної мови – Данилюк Н.Г., вчителя англійської мови.

На завершення педагогічних читань його учасники мали можливість переглянути фрагмент документального фільму про В.Сухомлинського, побудованого на основі спогадів його колег, вихованців та доньки.

За результатами педагогічних читань заплановано видати збірку статей та методичних розробок відкритих уроків, підготовлених її учасниками.

 

  Приєднані зображення:28.02.2018 16:36
Останні новини

День соборності

індексний малюнок

В день соборності і злуки,
З заходу на схід.
Всі візьмемося за руки
Бо один ми рід.

22.01.2021 11:36

Засідання роботи команди психолого-педагогічного супроводу

індексний малюнок

21.01.2021р. проводилось засідання роботи команди психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами. На якому було обговорено результати засвоєння навчальної програми та корекційно-розвивальної роботи з учнями з ООП.

У засіданні взяла участь представник ІРЦ, психолог Богдана Пивоварова.

21.01.2021 14:01

Конкурс «Срібні дзвіночки»

індексний малюнок

27 січня 2021року відбудеться обласний конкурс української патріотичної, сучасної пісні «Срібні дзвіночки» (дистанційно). На розгляд журі конкурсу було надіслано відеозаписи виступів Шумик Аміни (учениці 8-А класу), Шелест Олександри (учениці 5-Б класу), Сахарук Уляни (учениці 5-Б класу) керівник - Бонюк А.О. та Васаги Олександра (учня 10-А класу) керівник - Бучма О.П.

Бажаємо перемоги учасникам.

16.01.2021 13:23

11 січня – Всесвітній день «дякую»

індексний малюнок

У слові «дякую» величезна сила,
Від нього оживає вода.
Пораненій птиці воно дає крила,
З асфальту паросток пророста.
Будь кожен день вдячний ти світу,
Людям щирим душу відкривай.
Говори всім частіше «дякую»,
Доброту ніколи не втрачай!

11.01.2021 14:22

Обласний конкурс «Святвечір»

індексний малюнок

Нещодавно відбувся обласний конкурс новорічно-різдвяної атрибутики «Святвечір» у номінації «Дідух» (дистанційно) у якому взяло участь 120 учнів і вихованців закладів освіти області. На захід було представлено 105 творчих робіт. За підсумками журі ІІІ місце посів учень 4-А класу нашого ліцею Фісун Денис. Вітаємо з перемогою!

30.12.2020 16:24

Зовнішнє освітлення ліцею

індексний малюнок

За сприяння селищного голови напередодні новорічно-різдвяних свят приміщення КЗ «Іваничівський ліцей №1» засяяло яскравими вогнями.

Дирекція, педагогічний, учнівський та батьківський колективи ліцею висловлюють слова щирої вдячності селищному голові Томашевській Л.М. та депутатському корпусу селищної ради за виділення коштів для зовнішнього освітлення території навчального закладу.

Вітаємо всіх з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим. Бажаємо здоров'я міцного, щастя безмежного, достатку, родинного тепла та миру в країні.

28.12.2020 13:25

Консиліум з адаптації учнів 5 класів

індексний малюнок

Перехід з початкової в середню ланку школи є переломним, кризовим періодом у житті кожного школяра. «Потрібно знати дитину, знати її силу і слабкості,розуміти її думки, переживання,бережно доторкнутися до її серця,» - ці слова В.О. Сухомлинського стали знаковими для учасників психолого-педагогічного консиліуму, який відбувся 23 грудня 2020 року у ліцеї. Дирекція, класоводи, класні керівники , практичний психолог, соціальний педагог, учителі, які викладають у п’ятих класах, зібралися, щоб обговорити проблеми адаптації п’ятикласників до нових умов навчання,щоб краще знати сильні і слабкі сторони школярів, щоб знайти найоптимальніші підходи до навчання і виховання кожної дитини. У ході засідання були вироблені рекомендації з адаптації учнів 5 класів для вчителів, класних керівників, батьків. Директор ліцею М.С. Шевчик підсумувала всі виступи та зазначила, що успішній адаптації учнів 5-х класів до навчання в основній школі сприятиме цілеспрямована координація дій учителів, їхній професіоналізм і досвідченість, а також тісна співпраця із батьками.

24.12.2020 15:02

Урочисте вручення цінного подарунка

індексний малюнок

З нагоди офіційного вручення КЗ «Іваничівський ліцей №1» нового шкільного автобуса сьогодні на території навчального закладу зібралися представники влади, духовенства, учні та вчителі.

З вітальним словом виступили заступник селищного голови з гуманітарних питань Рубан О.П., начальник гуманітарного відділу Іваничівської селищної ради Король С.Д., директор КЗ «Іваничівський ліцей №1», заслужений учитель України Шевчик М.С.

23.12.2020 13:41

Виставка-конкурс «Новорічний подарунок»

індексний малюнок

Щороку напередодні новорічно-різдвяних свят у нашому ліцеї традиційно проходить виставка-конкурс «Новорічний подарунок», у якій беруть участь учні 1-11 класів.

22.12.2020 14:14

Дякуємо за подарунок

індексний малюнок

Дирекція, педагогічний, учнівський та батьківський колективи висловлюють щиру вдячність селищному голові Томашевській Л.М. за придбання 28 світильників для освітлення ліцею.

18.12.2020 16:21

Архів: 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |