У нас стартує кольоровий тиждень. 23.04.2018

Конкурс юних читців 26.02.2018

Cпівачка Волинського краю 26.02.2018

Пам’яті жертв ГОЛОДОМОРІВ

У своїй багатовіковій історії наша держава пережила чимало трагічних сторінок. Однією з них був Голодомор 1932-1933 років. 24 листопада весь український народ вшановував пам’ять загиблих внаслідок цієї страшної трагедії.

Голодомори – явище, яке навіки викарбуване в книзі буття українців. Ці трагічні сторінки нашої історії – національне нещастя, яке поглинуло мільйони безневинних, а, значить, не підлягає забуттю.

Напередодні відзначення Дня пам'яті жертв Голодоморів у школі-гімназії були проведені з учнями виховні години, бесіди. У приміщенні читального залу шкільної бібліотеки була оформлена книжкова виставка.

24 листопада 2017 року учнями 8-Б класу під керівництвом Сидорук Г.Є. була проведена для школярів година-реквієм «Схилімо голови в скорботі». Усі присутні мали змогу переглянути презентацію «Голодомор в Україні». Під час заходу учні та вчителі вшанували хвилиною мовчання усіх, хто загинув під час Голодоморів. Також всім присутнім було запропоновано у суботу, 25 листопада, приєднатись до Всеукраїнської акції «Запали свічку». Цей вогник символізуватиме скорботу і пам’ять про мільйони загублених життів співвітчизників.

Гідно вшанувати пам’ять жертв та постраждалих від голодоморів -- це наш моральний борг і громадянський обов’язок.

27.11.2017 09:01