Вітання переможцям олімпіад! 17.01.2018

Тиждень початкової школи 17.11.2017

Вчитель року 2017 16.11.2017

Тиждень початкової школи

З 13 по 17 листопада 2017 року в НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія» смт Іваничі проходив Тиждень початкової школи.

Тиждень початкової школи проходив згідно затвердженого плану. Всі вчителі творчо і відповідально підійшли до підготовки і проведення відкритих уроків та заходів. Робота тижня була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сторони діяльності вчителів та учнів, були цікавими, корисними і сприяли інтелектуальному та творчому розвитку дитини.

Мета тижня: створити атмосферу радості, насолоди від творчості виховувати дружні, доброзичливі стосунки між дітьми. Кожен день тижня проводився за певним напрямком. Учні розгадували кросворди, ребуси. Підготували виставку «Творимо дива своїми руками» та «Подорожуємо Україною». Брали участь у заходах «Свято Вареника», «Учись у дружбі жити», «Мово моя, ти – чарівна зірнице.»

Вчителями англійської мови було проведено бінарний урок (англійська мова та фізична культура) та захід «Англійська – це весело!».

Тиждень початкових класів завершився урочистою подією для першокласників, які були прийняті у школярі.

Тиждень початкових класів ще раз показав, що дитяча творчість, мов кринична вода, яку черпаєш, а їй немає ні кінця, ні краю.

17.11.2017 15:35