перейти на головну сторінку порталу
Головна сторінка Новини Історія Контакти Форум Педагогічний колектив  
Логотип школи  

Мужнім лицарям України присвячується… 12.10.2018

Конкурс юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні» 12.10.2018

Методичне забезпечення НУШ 08.10.2018

Різнобарвна осінь 04.10.2018

Перемоги юних математиків та географів 01.10.2018

100-річчя від дня народження В.Сухомлинського 27.09.2018

27 ВЕРЕСНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ТУРИЗМУ 27.09.2018

Перемога юних правознавців 24.09.2018

Міжнародний день миру 21.09.2018

Нова українська школа 12.09.2018

«Відчиняй же, школо, двері, здрастуй, рідний наш поріг…» 03.09.2018

Моя свята і рідна, незалежна Україно! 27.08.2018

Готуємось до нового навчального року 09.08.2018

Підготовка до нового навчального року 06.08.2018


Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Іваничівська районна державна адміністрація
Іваничівська районна рада
Офiцiйне представництво Президента України
Офіційний портал Верховної Ради України
Урядовий портал
Офіційний сайт Волинської обласної державної адміністрації
Адміністративні послуги Волинської області
Педагогічна преса
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту Ураїни
МВС - Міністерство Внутрішніх Справ України - відділ у справах дітей

  Головна
Історія школи
Паспорт школи
Атестація вчителів
Науково-дослідна робота
Учням
Батькам
Вчителям
Шкільні новини
Доступ до публічної інформації
Накази
Звернення громадян
Прозорість та інформаційна відкритість навчального закладу
Форум

 

Перемоги юних ерудитів

Традиційно щороку восени члени наукового товариства «Ерудит» школи-гімназії приймають участь у турнірах, організованих ВО МАН. Приємно відзначити, що у цьому навчальному році вони вибороли два призових місця, гідно змагаючись із навчальними закладами міста Луцька, закладами обласного підпорядкування та іншими навчальними закладами.

Зокрема, 8 жовтня 2017 року, за результатами участі у XХ обласному турнірі юних математиків, учасниками якого були 17 команд з філій та наукових товариств учнів області, команда навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 – гімназія» смт Іваничі у складі Кобука Назарія, учня 11 класу, Шевчук Юлії, учениці 9 класу, Лойка Романа, учня 10 класу, Лойка Богдана, учня 10 класу, Мариніної Олени, учениці 9 класу, нагороджено дипломом управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації за зайняте ІІ місце. Керівники команди – вчителі математики Лойко Сергій Іванович, Павлович Наталія Петрівна.

І місце посіла збірна команда м. Луцька, ІІ місце разом із нашою командою розділили школярі із Волинського ліцею-інтернату Волинської обласної ради; навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня № 1 – гімназія імені Героя Радянського Союзу Василя Газіна» смт Ратне. ІІІ місце – це команди Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні; учнівського наукового товариства «Оріон» м. Нововолинська; Ковельської міської філії Волинської обласної МАН; Нововолинського ліцею-інтернату Волинської обласної ради.

У індивідуальній першості відзначено Кобука Назарія (ІІІ місце), який отримав запрошення на участь у тренувальних зборах щодо підготовки збірної області юних математиків на ІІІ Всеукраїнський етап.

22 жовтня 2017 року на базі юридичного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбувся ХV обласний турнір юних правознавців. У турнірі взяла участь 21 команда. В ході інтелектуальних змагань юні правознавці вміло дискутували, доводили правомірність власних розв’язків складних юридичних проблем.

В результаті напружених турнірних боїв перемогу у ХV обласному турнірі юних правознавців вибороли:

І місце - збірна команда гімназій № 18, 21 та НВК № 26 м. Луцька;

ІІ місце - команди Луцького НВК № 9 та об’єднаної територіальної громади с. Прилісне.

Наша команда, у складі Червінської Софії, учениці 10 класу, Наумук Анастасії, учениці 10 класу, Мартинюк Роксолани, учениці 10 класу, Сімчук Марії, учениці 11 класу, та Мацько Юлії, учениці 11 класу, посіла ІІІ місце, розділивши його з командами Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Імені Героїв Небесної Сотні, Маневицького, Камінь-Каширського, Луцького районів, наукового товариства «Оріон» м. Нововолинська та Волинського ліцею-інтернату Волинської обласної ради. Керівники команди – Новосад Олена Віталіївна та Маймура Марія Степанівна, вчителі історії.

У дарунок юні правознавці отримала комплекти нормативно-правової літератури, які їм вручив Антон Демчук, заступник декана юридичного факультету СНУ імені Лесі Українки.

Вітаємо команди-переможці та їхніх наставників! Подальшого творчого зростання, якнайшвидшого втілення наукових задумів у життя.

 


23.10.2017 11:13
Останні новини

Мужнім лицарям України присвячується…

індексний малюнок

14 жовтня в Україні – особливий день, адже відзначають одразу чотири свята та пам’ятні дні, пов’язані з різними історичними подіями.

З метою вшанування мужності і героїзму захисників України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві у нашій школі-гімназії з 8 по 12 жовтня 2018 року проходив тиждень патріотичного виховання школярів.

У класах були проведені з учнями бесіди, виховні години присвячені славним сторінкам історії українського народу. Школярі взяли участь у громадській ході та панахиді за загиблими, привітали учасників АТО Іваничівської ОТГ з Днем захисника України.

12.10.2018 16:09

Конкурс юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні»

індексний малюнок

11 жовтня у школі-гімназії відбувся конкурс читців усмішок Остапа Вишні. У конкурсі взяли участь учні 4-11 класів. Прозвучали усмішки «Моя автобіографія», «Що таке є свиня», «Чудака їй-Богу», «Самі собі шкідники», «Мед», «Зенітка», «Ведмідь», Ярмарок» та інші.

12.10.2018 13:48

Методичне забезпечення НУШ

індексний малюнок

НУШ передбачає чималу сучасну матеріальну і технічну базу. Для того, щоб навчати активно-пошуковими, діяльносними методами навчання, потрібні матеріали з якими зможе працювати вчитель і навчатись учень.

Ми знову отримали нове навчальне обладнання для 1 класів.

08.10.2018 12:30

Різнобарвна осінь

індексний малюнок

Осінь - одна з найпрекрасніших пір року. Тільки восени можна побачити безліч фарб, спостерігати, як природа готується до сну. Осінь дарує нам спокій і умиротворення. Відлітають у теплі краї птахи, жовтіє листя на деревах, а по садах достигають яблука, горіхи, груші. Саме у цю пору ми збираємо дарунки і проводимо свято квітів та врожаю.

04.10.2018 09:50

Перемоги юних математиків та географів

індексний малюнок

30 вересня 2017 року вихованці НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія» cмт Іваничі прийняли участь у ІІ (обласних) етапах ХІV Всеукраїнського турніру юних географів, ХІХ Всеукраїнського турніру юних математиків, ХУ Всеукраїнського турніру юних біологів.

01.10.2018 15:19

100-річчя від дня народження В.Сухомлинського

індексний малюнок

Все починається спочатку, --
Навчальний рік, луна дзвінок…
Ми є володарями спадку –
Від Сухомлинського урок.
Від Сухомлинського скарбниця
Казок, новел, оповідань –
Добра і радості криниця,
Взірець духовності і знань.
Життєва мудрість Педагога, --
Вона і вічна, і свята,
Дається дар такий від Бога –
Крізь слово – правда золота.

На сучасному етапі розбудови національної освіти педагоги щоразу більше звертаються до педагогічної спадщини В.О.Сухомлинського. І це закономірно: ідеї, думки, рекомендації народного вчителя, видатного педагога, ученого й мислителя витримали випробування життям.

27.09.2018 16:20

27 ВЕРЕСНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ТУРИЗМУ

індексний малюнок

Щороку, 27 вересня, в Україні відзначається свято - Всесвітній день туризму. З метою залучення учнів школи-гімназії до активних форм краєзнавчо-пошукової роботи, удосконалення змісту і засобів патріотичного виховання підростаючого покоління засобами туристсько-краєзнавчої роботи 27 вересня у НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.№1-гімназія» смт Іваничі було проведено День туризму.

27.09.2018 15:21

Перемога юних правознавців

індексний малюнок

23 вересня 2018 р. на базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Волинською Малою академією наук було організовано та проведено три перші у 2018 - 2019 н.р. турніри юних економістів, юних хіміків та правознавців.

Приємно, що за результатами XVІ Всеукраїнського турніру юних правознавців, у якому взяли участь 14 команд, команда НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія» cмт Іваничі складі Наумук Анастасії, учениці 11 класу, Волинця Павла та Федончука Максима, учнів 10 класу, Шелест Олександри та Пашко Яни, учнів 9-А класу, у чесній та напруженій боротьбі у фіналі із збірною команди м.Луцька, командами Волинського обласного наукового ліцею, військового обласного ліцею імені Героїв Небесної сотні та збірною командою Камінь-Каширського району виборола ІІ місце. Керівники команди - Маймура М.С., вчитель історії та правознавства, заступник директора з навчально-виховної роботи, та Новосад О.В., вчитель історії.

24.09.2018 16:04

Міжнародний день миру

індексний малюнок

Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть спокійно, земля не здригається від страшних вибухів. Щороку 21 вересня люди у різних куточках планети відзначають Міжнародний день миру, свято, покликане змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити що-небудь заради спокою на Землі. Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше. До відзначення цього свята щороку долучається і наша школа-гімназія.

21.09.2018 13:53

Нова українська школа

індексний малюнок

Кожен клас отримав набори наочно – дидактичних матеріалів для учнів 1 класів нової української школи за кошти державного бюджету.

12.09.2018 16:18

Архів: 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |