Новорічний серпантин 18.01.2019

Виставка-конкурс «Новорічний подарунок» 14.12.2018

«Нагодуй пташку взимку» 14.12.2018

Перемоги юних ерудитів

Традиційно щороку восени члени наукового товариства «Ерудит» школи-гімназії приймають участь у турнірах, організованих ВО МАН. Приємно відзначити, що у цьому навчальному році вони вибороли два призових місця, гідно змагаючись із навчальними закладами міста Луцька, закладами обласного підпорядкування та іншими навчальними закладами.

Зокрема, 8 жовтня 2017 року, за результатами участі у XХ обласному турнірі юних математиків, учасниками якого були 17 команд з філій та наукових товариств учнів області, команда навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 – гімназія» смт Іваничі у складі Кобука Назарія, учня 11 класу, Шевчук Юлії, учениці 9 класу, Лойка Романа, учня 10 класу, Лойка Богдана, учня 10 класу, Мариніної Олени, учениці 9 класу, нагороджено дипломом управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації за зайняте ІІ місце. Керівники команди – вчителі математики Лойко Сергій Іванович, Павлович Наталія Петрівна.

І місце посіла збірна команда м. Луцька, ІІ місце разом із нашою командою розділили школярі із Волинського ліцею-інтернату Волинської обласної ради; навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня № 1 – гімназія імені Героя Радянського Союзу Василя Газіна» смт Ратне. ІІІ місце – це команди Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні; учнівського наукового товариства «Оріон» м. Нововолинська; Ковельської міської філії Волинської обласної МАН; Нововолинського ліцею-інтернату Волинської обласної ради.

У індивідуальній першості відзначено Кобука Назарія (ІІІ місце), який отримав запрошення на участь у тренувальних зборах щодо підготовки збірної області юних математиків на ІІІ Всеукраїнський етап.

22 жовтня 2017 року на базі юридичного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбувся ХV обласний турнір юних правознавців. У турнірі взяла участь 21 команда. В ході інтелектуальних змагань юні правознавці вміло дискутували, доводили правомірність власних розв’язків складних юридичних проблем.

В результаті напружених турнірних боїв перемогу у ХV обласному турнірі юних правознавців вибороли:

І місце - збірна команда гімназій № 18, 21 та НВК № 26 м. Луцька;

ІІ місце - команди Луцького НВК № 9 та об’єднаної територіальної громади с. Прилісне.

Наша команда, у складі Червінської Софії, учениці 10 класу, Наумук Анастасії, учениці 10 класу, Мартинюк Роксолани, учениці 10 класу, Сімчук Марії, учениці 11 класу, та Мацько Юлії, учениці 11 класу, посіла ІІІ місце, розділивши його з командами Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Імені Героїв Небесної Сотні, Маневицького, Камінь-Каширського, Луцького районів, наукового товариства «Оріон» м. Нововолинська та Волинського ліцею-інтернату Волинської обласної ради. Керівники команди – Новосад Олена Віталіївна та Маймура Марія Степанівна, вчителі історії.

У дарунок юні правознавці отримала комплекти нормативно-правової літератури, які їм вручив Антон Демчук, заступник декана юридичного факультету СНУ імені Лесі Українки.

Вітаємо команди-переможці та їхніх наставників! Подальшого творчого зростання, якнайшвидшого втілення наукових задумів у життя.

23.10.2017 11:13