Вітання переможцям олімпіад! 17.01.2018

Тиждень початкової школи 17.11.2017

Вчитель року 2017 16.11.2017

Відзначення Дня захисника України

14 жовтня в історії України – день особливий. Під покровом Пресвятої Богородиці українські козаки боронили рідну землю від нападників, боролись за волю, за правду, утворили найдемократичнішу на той час козацьку державу. Дух свободи в українців живе і житиме довіку. Славні традиції козацтва шанує молоде покоління. Цьогоріч свято Дня захисника України присвячене 75-річчю від початку формування УПА і проходить під гаслом «Відповідь нескореного народу».

З метою вшанування мужності і героїзму захисників України, військових традицій та перемог українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, у нашій школі-гімназії з 09.10 по 13.10 проходив тиждень козацької слави.

У рамках цього тижня було проведено ряд заходів, а саме: тематичні лінійки, години спілкування, бесіди з учнями, бібліотечні години; вікторина “Стежками козаків»; змагання молодих козаків; конкурс малюнків «Я бачу світ очима козаків»; покладання квітів до стели героя Небесної сотні Сергія Байдовського та воїнів АТО, які загинули при виконанні службового обов'язку, а також до меморіальної дошки В.Л. Янчуку.

Учні школи-гімназії взяли участь у фізкультурно-патріотичному фестивалі школярів Іваничівщини «Козацький гарт», районному заході «Свято мужності та відваги», а також у акції зі збору макулатури під гаслом «Папір врятує життя».

У читальному залі школи-гімназії було оформлено книжкові виставки, тематичні полиці, що висвітлюють історію нашої країни.

Напередодні свята Дня захисника України відбулася зустріч учнів з представниками Всеукраїнської громадської організації «Сокіл» та відкрите тренування для учнівської молоді, яке провели керівник ВГО «Сокіл» Юрій Черкашин, керівник Волинського осередку Максим Новицький, керівник Ковельського осередку Віталій Мордик і активіст бойових організацій Олександр Глинюк.

11 жовтня була проведена посвята в козачата учнів 2-х класів. Діти розказували вірші та співали пісні про Україну. Юні козачата присягались на вірність Вітчизні й народу, дали клятву, вступаючи в козацьке братство. Молоді козаки привітали юних козачат зі вступом в козацьке братство та побажали їм здоров’я і щастя. Після свята наймолодші козачата поласували смачною козацькою кашею.

12 жовтня учнями 9-Б класу під керівництвом класного керівника був проведений виховний захід до Дня захисника України «Величне ім'я – Вітчизни захисник», на якому були присутні випускники школи – учасники АТО: Голян П.Я., Кошелюк М.А., Лукаш О.М.

Педагоги та школярі взяли участь в урочистостях, які проходили в селищі, з нагоди Дня захисника України.

13.10.2017 14:29