Вітаємо переможця обласної олімпіади…. 27.01.2020

Математична олімпіада імені М.П. Кравчука 22.01.2020

День Соборності України 22.01.2020

ОГОЛОШЕННЯ 16.01.2020

Методоб’єднання вчителів художньо-естетичного напрямку, трудового навч 10.01.2020

Засідання кафедри вчителів природничо-гуманітарних дисциплін 10.01.2020

Засідання кафедри вчителів іноземних мов 10.01.2020

Методоб”єднання вчителів початкових класів 10.01.2020

Засідання кафедри суспільно- гуманітарних дисциплін 09.01.2020

День Святого Миколая 19.12.2019

Виставка новорічно-різдвяної атрибутики 19.12.2019

Батьківські збори для батьків та учнів 11 класу 13.12.2019

Формування правової культури школярів 12.12.2019

Обласний турнір юних істориків

19 березня 2017 року на базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбувся ХІХ обласний турнір юних істориків, який організували управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації та Волинська обласна Мала академія наук, і у якому взяли участь 19 команд. На турнірі НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія» смт Іваничі представляла команда, до складу якої входили Джига Діана та Грицюк Вікторія, учні 11-А класу, Байда Марія, учениця 10-А класу, Наумук Анастасія та Червінська Софія, учні 9-А класу. Керівник команди – Маймура Марія Степанівна.

Команді школи-гімназії за підсумками турніру вдалося, пройшовши три тури, посісти ІІ місце. За право виходу у півфінал школярам довелося дискутувати з командами Волинського обласного ліцею з посиленою військовою підготовкою, Ратнівського та Луцького районів. Набравши 306 балів команда вийшла у півфінал, де зустрілася з збірними командами міст Луцька та Володимир-Волинського. Випередивши школярів міста Володимир-Волинського, відстаючи від лучан на два бали, юні історики Іваничівщини (286 б.) отримали право виступу у фіналі. Під час фінального поєдинку школярам протистояли збірні команди міста Луцька та «Оріон» міста Нововолинська.

Підводячи підсумки, журі визначило переможців:

І місце – збірна команда м.Луцька;

ІІ місце – команда наукового учнівського товариства "Оріон" м. Нововолинська; – команда навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі Волинської області;

ІІІ місце – збірна команда Ківерцівського району;– команда Волинського ліцею-інтернату Волинської обласної ради – збірна команда м. Володимира-Волинського; – команда Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою; – команда навчально-виховного комплексу "загальноосвітня школа І – ІІІ ст. № 1 – гімназія" ім.В.Газіна смт Ратне; – збірна команда Луцького району; – команда навчально-виховного комплексу "загальноосвітня школа І – ІІІ ст. – гімназія" м.Горохів.

Вітаємо з перемогою на обласному ХІХ турнірі юних істориків членів команди та керівника команди М.С.Маймуру, вчителя історії, заступника директора з навчально-виховної роботи.

Приємно, що в індивідуальному рейтингу відзначено за ІІ місце Джигу Діану. Саме їй та Червінській Софії запропоновано ввійти до складу збірної команди області для участі у Всеукраїнському турнірі, який має відбутися в квітні 2017 року у місті Запоріжжя. Тож бажаємо успішних дебатів та нових перемог нашим школярам.

22.03.2017 15:52