Вітаємо призера учнівських олімпіад та її наставників 23.01.2020

Математична олімпіада імені М.П. Кравчука 22.01.2020

День Соборності України 22.01.2020

ОГОЛОШЕННЯ 16.01.2020

Методоб’єднання вчителів художньо-естетичного напрямку, трудового навч 10.01.2020

Засідання кафедри вчителів природничо-гуманітарних дисциплін 10.01.2020

Засідання кафедри вчителів іноземних мов 10.01.2020

Методоб”єднання вчителів початкових класів 10.01.2020

Засідання кафедри суспільно- гуманітарних дисциплін 09.01.2020

День Святого Миколая 19.12.2019

Виставка новорічно-різдвяної атрибутики 19.12.2019

Батьківські збори для батьків та учнів 11 класу 13.12.2019

Формування правової культури школярів 12.12.2019

Зустріч школярів з прокурором 12.12.2019

Вечір друзів шкільних

Спливають роки. Вони стирають з пам‘яті деякі події, та школа назавжди залишається для кожного з нас тим оберегом дитинства, з якого беруть старт усі життєві перемоги. Кожен вечір шкільних друзів – це завжди зустріч з юністю, з тими незабутніми роками дитинства, де були перші успіхи і невдачі, перші світанки і перше кохання.

Вечір зустрічі шкільних друзів – це справжнє свято всіх поколінь, яке завжди проходить у дружній, по-домашньому теплій атмосфері. У рідній школі всі почувають себе хлоп‘ятками і дівчатками, якими були 5 чи 25 років тому, коли бігали шкільними коридорами, жартували, сміялися.

4 лютого у НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія» смт Іваничі відбувся вечір зустрічі з випускниками, які закінчили школу 25,20,15, 10 та 5 років тому. З привітальним словом до випускників звернулась директор школи-гімназії Марія Семенівна Шевчик, класні керівники Никитюк Є.М., Киця В.Ф., Ковальчук Р.О., Завадська Ж.Є. та Лойко Л.А. Учні школи підготували святковий концерт, під час якого випускники згадали свої шкільні роки. Золотою симфонією для всіх прозвучала мелодія шкільного дзвоника як відгомін далекого дитинства, у яке неможливо повернутися. Випускники на вечорі шкільних друзів помандрували в минуле, полинули у шкільне дитинство та юність, зустрілися з однокласниками, згадали, як вперше прийшли до школи, як трепетно переживали перші успіхи і перші невдачі, згадали мить прощання зі школою. Пісні та сценки на шкільну тематику повернули випускників у чудові шкільні роки. Тут відбувся аукціон «Забуті речі», були оприлюднені результати психологічних опитувань випускників «Таємні думки», сценка «Застріч випускників». Учні гімназії подарували гостям свої художні номери. Та найголовніше, випускники зустрілися зі своїми наставниками – вчителями, дякуючи їм за невтомну працю, за те, що навчали розумному, доброму, вічному. Невимушена, тепла атмосфера була сповнена радістю зустрічі, гордістю вчителів за своїх вихованців, які стали дорослими, вдячністю колишніх учнів своїм педагогам і наставникам. Не забули згадати тих випускників та вчителів, хто відійшов у вічність. Пам'ять про них усі присутні вшанували хвилиною мовчання.

Колишні учні побували у своїх кабінетах, аби разом з учителями згадати незабутні миттєвості шкільного життя й ще хоч на мить повернутися у дитинство.

Приємно було почути, що всі випускники раді знову повернутися до школи, до своїх улюблених учителів.

07.02.2017 13:13