Міжнародний конкурс 22.09.2020

Виставка дитячих малюнків до Міжнародного дня миру 21.09.2020

21 вересня- Міжнародний день миру 21.09.2020

"Мир на Землі - це щастя та любов!" 18.09.2020

Перемога у Всеукраїнському дистанційному конкурсі «Ранкові роси-2020» 17.09.2020

12 вересня – День фізкультури і спорту 11.09.2020

З початком навчального року! 02.09.2020

Перемоги у мистецьких конкурсах 09.06.2020

Навчання в США 02.06.2020

З Днем захисту дітей! 01.06.2020

День Гідності та Свободи

21 листопада країна відзначає День Гідності та Свободи, річницю Революції гідності. Майдан став символом боротьби, символом утвердження прагнень до європейських цінностей. За цю боротьбу, за нашу свободу й оновлення країни заплачено страшну ціну. У рамках Дня Гідності та Свободи та з метою вшанування пам'яті героїв Майдану у НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1-гімназія смт Іваничі були проведені різноманітні заходи: години спілкування «Пишаюсь, Україно, твоїми героями», «Відтворюємо календар подій революції Гідності», «Наші сучасники за честь і гідність України», «Народ мій є, народ мій завжди буде, ніхто не переможе мій народ!»; бесіди, виховні години, уроки мужності «Я – громадянин України і пишаюсь цим», «Україна – це територія гідності і свободи», «Валерій Янчук – герой з Іванич», «Їх подвиг – приклад для нас»; виставки-конкурси малюнків «Вільна країна очима дітей», акція «Допоможи солдату», створення та захист учнівських презентацій «Пам’ятаймо подвиг героїв». Учні 4 класів брали участь у конкурсі творів-міркувань «Майбутнє моєї Батьківщини». Серед учнів 2-3 класів був проведений конкурс читців «З любов’ю до України». У школі-гімназії також відбувся бібліотечний урок «Майдан – це стан душі і поклик серця», який підготували учні 8-А класу з класним керівником Лойко Л.А. На заході звучали поезії і пісні про події на Майдані, усі присутні мали можливість переглянути відео та презентації про Україну та Революцію гідності, вшанували пам'ять загиблих земляків у зоні АТО та на Майдані хвилиною мовчання. Напередодні Дня Гідності та Свободи була проведена зустріч учнівської молоді з учасниками Революції Гідності, бійцями АТО Кашаюком Р.С. та Курдельчуком Л.Ф., які розповіли учням про події на Майдані, про умови перебування українських бійців на передовій, подякували вчителям та учням, які не забувають про важливий внесок земляків, що відважно захищають державу. В актовому залі школи-гімназії також була організувана виставка картин випускника школи Кашаюка Руслана Святославовича на яких він зобразив своїх бойових побратимів. У шкільній бібліотеці оформлена тематична виставка книг «Важка дорога до миру» та огляд періодичної преси про ці події в Україні. Учні та педагоги школи-гімназії взяли участь у районному заході, присвяченому Дню Гідності та Свободи.

23.11.2016 12:49