Допомога воїнам АТО 18.05.2019

Я по світу іду в вишиванці 16.05.2019

День відкритих дверей 16.05.2019

Раковець Сергій Петрович, учитель Захисту Вітчизни - «Творчий вчитель» 15.05.2019

«Якщо говорити між нами, то все починається з мами…» 13.05.2019

ОГОЛОШЕННЯ 13.05.2019

Місячник безпеки життєдіяльності 26.04.2019

«Чорнобиль… Весни обірване суцвіття» 26.04.2019

Ми - патріоти! 24.04.2019

Навчально-польові збори 16.04.2019

Перемога юних філософів та релігієзнавців 16.04.2019

Програма «Активні громадяни» 15.04.2019

Підсумок тижня початкових класів 12.04.2019

Тиждень початкових класів 08.04.2019

Турнір юних географів

22 вересня 2016 року в приміщенні НВК «Загальноосвітня школа №1-гімназія» смт Іваничі відбувся перший в історії району турнір юних географів для учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів. У турнірних змаганнях взяли участь 15 школярів району – команди Поромівського та Павлівського освітніх округів та команда школи-гімназії.
    До складу журі увійшли завідувач методичного кабінету Богун Н.З. та вчителі географії ЗОШ №2 смт Іваничі Переходько Л.П. і ЗОШ с.Литовеж Сологуб Л.В. Турнір став новим видом інтелектуальних змагань школярів району. Учасники змагань розглядали актуальні питання сьогодення: глобальне потепління, незаконний видобуток бурштину, енергетичні та екологічні проблеми світу.
    В результаті переможцями турніру в командному заліку стала команда школи-гімназії у складі Джиги Діани, Чонтош Тетяни, Сімчук Марічки та Тімофєєвої Уляни. Друге місце посіла команда Поромівського округу. Дипломом ІІІ ступеня нагороджена команда Павлівського освітнього округу. У вигляді заохочення голова журі відзначила гру Бадзюня Володимира із команди Поромівського освітнього округу.
    А нещодавно, 25 вересня, учні школи-гімназії, переможці району,взяли участь в ХІІобласному турнірі юних географів.В цікавій боротьбі наша команда обіграла команди Горохова, Луцького районута Волинського військового ліцею іпосіла третє командне місце. В особистому заліку серед усіх учасників турніру учениця школи-гімназії Тетяна Чонтош посіла друге місце. Ученицю запросиливзяти участь у Всеукраїнському турніріюних географів у складі збірної команди Волині. Бажаємо успішного виступу тобі, Тетяно!

07.10.2016 13:09