День туризму 25.09.2020

Виставка дитячих малюнків до Міжнародного дня миру 21.09.2020

21 вересня- Міжнародний день миру 21.09.2020

"Мир на Землі - це щастя та любов!" 18.09.2020

Перемога у Всеукраїнському дистанційному конкурсі «Ранкові роси-2020» 17.09.2020

12 вересня – День фізкультури і спорту 11.09.2020

З початком навчального року! 02.09.2020

Формуємо активну молодь

У Національній доктрині розвитку освіти України наголошується на необхідності переходу на новий тип гуманістично-інноваційної освіти, забезпеченні її конкурентоспроможності в європейському та світовому освітньому просторі. З огляду на це, вчитель повинен не лише оперувати власними знаннями,а й бути готовими змінюватись та пристосовуватись до нових потреб ринку праці, готувати учнів так, щоб вони були компетентними, мали необхідні знання та навички для інтеграції в суспільство.
    НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія» смт Іваничі другий рік працює як експериментальний загальноосвітній навчальний заклад регіонального рівня з проблеми «Формування конкурентоспроможної особистості в умовах інноваційного розвитку освітнього середовища». Одним із аспектів розв’язання даної проблеми є залучення педагогів та школярів до проектної діяльності в рамках міжнародної співпраці. Саме тому школа-гімназія за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ РП у рамках програми «Польська допомога задля розвитку 2015» приймає активну участь в українсько-польському проекті «Ініціативна молодь – 3: Практичне застосування інструментів навчання підприємництва в українській системі освіти». Безпосередніми учасниками цього проекту є Хільковець І.П. та Данилюк І.В.
    Метою проекту є створення української моделі навчання підприємництва в школах Західної України, що в свою чергу слугуватиме активізації молоді до започаткування господарської діяльності та вплине на розвиток приватного сектору.
    У рамках даного проекту в жовтні був проведений міжрегіональний конкурс «Юніор Бізнесу – 2015» у м.Львів, у якому взяла участь команда школи-гімназії у складі учнів 10-А класу: Талашко Богдани, Мороз Ніколь, Хом’як Ольги, Лободи Уляни та Радчук Марти, наставник – Хільковець І.П. За результатами конкурсу наша команда зайняла ІІІ місце та виграла тижневий візит-стажування до Польщі. Наші діти разом із іншими переможцями конкурсу відвідали мальовниче місто Краків та його околиці. Кожен день був насичений різноманітними подіями та цікавими екскурсіями. Вони побували у Музеї Фабрика Шиндлера, королівському замку на Вавелі, краєзнавчому Підземному музеї на Ринковій площі, у басейні з термальними водами у курортного містечка Закопане. А у місті Вадовіце відвідали музей Іоана Павла ІІ. В місті Неполомніце наші школярі завітали до гімназії імені короля Владислава Ягелло, де отримали можливість поспілкуватися з однолітками в ході спільної гри «Сільська школа бізнесу» та відвідати планетарій при Молодіжній астрономічній обсерваторії.
    Приємно, що саме цей навчальний заклад виявив бажання щодо налагодження подальшої міжнародної співпраці з НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія» смт Іваничі. В останній день перебування в Польщі учні відвідали копальню солі «Велічка».
    Переконана, що створення умов для спілкування з однолітками через залучення учнів до міжнародних проектів допомагає нам, вчителям, формувати суспільно активну, конкурентоздатну молодь. А молодь – це наше майбутнє, майбутнє нашої нації.

І.Хільковець

09.12.2015 14:34