Перемоги у мистецьких конкурсах 09.06.2020

Конкурс юних читців 27.02.2020

25 лютого - День народження Лесі Українки. 25.02.2020

Міжнародний день інвалідів

У ці дні, коли міжнародна спільнота відзначає День інваліда, учні та вчителі НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія» смт Іваничі також долучились до вшанування людей з особливими потребами цілим рядом заходів під назвою «Відкрийте серце для добра».
    Доброта і чуйність, співпереживання і щирість, уміння розділити чужий біль, підтримати у важку хвилину, розрадити в горі і біді – це в характері нашого народу, наших українців. Тож учителі школі-гімназії такі якості прагнуть прищепити і своїм вихованцям.
Бо доброта – не тільки те,
Що обіймає тепле слово,
В цім почутті така основа,
Яка з глибин душі росте.
    Такими та подібними словами розпочинались « уроки доброти» у 1-4 класах на теми: «У душах людських хай палає тепло, людське милосердя хай творить добро» (3 клас), «Будьте здорові, діти» (2 клас), «Дивіться на нас, як на рівних» (4 клас). Відбулася тематична лінійка для учнів 2-3 класів «Хто такі діти з обмеженими можливостями?».
    Бесіди та години спілкування пройшли у 5-8 класах на теми: «Життя людини – найвища цінність», «Всі люди рівні, не шукай різниці», «Добро і жорстокість». Для учнів 5-х класів була проведена година спілкування з елемантами казкотерапії. Учні 10 класів не були байдужими під час проведення годин спілкування «Відкрийте серце для добра».
    З учнями 9 класу був проведений тренінг «Повір у себе», в якому взяли участь діти з особливими потребами. Для 11-класників проводився кінолекторій з демонструванням фільму про важке життя дітей з особливими потребами.
    Серед учнів школи був оголошений конкурс малюнків під назвою «Абетка рівності». А діти з особливими потребами самі намалювали тематичні листи – малюнки для бійців АТО: «Ми віримо в вас, ми пишаємось вами», «Серцем з вами», «Дякуємо за мир». Впродовж перерв школярі мали можливість прослухати радіопередачі «Не будь байдужим до чужої біди», «Видатні люди з особливими потребами».
    Як підсумок усього, учнями та педагогами було виготовлено 4 стіннівки з побажаннями дітям з особливими потребами «Повір у себе».
Хай буде всім у добрий час дорога,
Як перший крок з молитвою надії,
Благословення вам від долі і від Бога,
І віри в себе, в світлі, добрі мрії.

03.12.2015 14:45