Перемоги у мистецьких конкурсах 09.06.2020

Районний конкурс юних читців поезії Т.Г.Шевченка 02.03.2020

Конкурс юних читців 27.02.2020

25 лютого - День народження Лесі Українки. 25.02.2020

День Знань – це особливе свято.

1 вересня у школі-гімназії традиційно по-родинному пройшло Свято першого дзвоника, який сповістив учнів, батьків та вчителів про початок нового навчального року.
День Знань — це особливе свято. Адже воно знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого. Але цьогорічне Свято першого дзвоника було затьмарене сумною звісткою про загибель випускника школи Валерія Янчука, тіло якого для перепоховання на рідній землі саме у цей день волонтери везли до Іванич. На початку урочистої лінійки школярі разом з батьками і вчителями хвилиною мовчання вшанували усіх тих, хто загинув на Майдані та на Сході країни.
Перший дзвоник - це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників. Цього року для 65 першокласників, які переступили поріг нашої школи, розпочнеться цікаве шкільне життя, перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша оцінка на шляху до Країни Знань.
Для одинадцятикласників цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям. Сьогодні випускники востаннє переживають зустріч з першим шкільним дзвоником, бо через рік розлетяться, мов пташенята, по білому світу, щоб вчитися і працювати, щоб йти дорогами праці і звитяги, дорогами своїх батьків та дідів, і торуватимуть власні шляхи, щоб творити свою Державу.
Директор школи-гімназії, заслужений вчитель України Шевчик Марія Семенівна привітала всіх з чудовим святом Днем Знань, яке відкриває перед кожним учнем нові обрії пізнання себе і світу захоплень; побажала всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів.
Зі словами привітань до усіх присутніх звернулася начальник відділу освіти Іваничівської РДА Жук Н.А., яка на урочистій лінійці кращим учням школи-гімназії вручила сертифікати на отримання іменної стипендії голови Іваничівської районної державної адміністрації «Обдаровані діти» та іменні стипендії. Почесною грамотою відділу освіти Іваничівської РДА була нагороджена Завадська Ж.Є., заступник директора з виховної роботи.
Розпочався навчальний рік першим уроком, тематика якого відповідала принципам національно-патріотичного виховання учнівської молоді. Жук Н.А. відвідала перший урок у 10-А класі та висловила свої міркування стосовно розвитку та зміцнення держави, вела розмову з учнями про героїзм сучасних захисників, суверенітет та територіальну цілісністьі країни.
У черговий раз школа-гімназія гостинно відчинила свої двері для учнів і запросила у просторі, затишні класи, щоб набиралися мудрості та знань, щоб наповнювали своє серце любов’ю і добротою, щоб вчилися долати труднощі та впевнено крокувати до своєї мети.

09.09.2015 15:54