перейти на головну сторінку порталу
Головна сторінка Новини Історія Контакти Форум Педагогічний колектив  
Логотип школи  

ОГОЛОШЕННЯ 16.01.2020

Методоб’єднання вчителів художньо-естетичного напрямку, трудового навч 10.01.2020

Засідання кафедри вчителів природничо-гуманітарних дисциплін 10.01.2020

Засідання кафедри вчителів іноземних мов 10.01.2020

Методоб”єднання вчителів початкових класів 10.01.2020

Засідання кафедри суспільно- гуманітарних дисциплін 09.01.2020

День Святого Миколая 19.12.2019

Виставка новорічно-різдвяної атрибутики 19.12.2019

Батьківські збори для батьків та учнів 11 класу 13.12.2019

Формування правової культури школярів 12.12.2019

Зустріч школярів з прокурором 12.12.2019

«Кубок 19 округу» 09.12.2019

Конкурс «Нумо, хлопці!» 06.12.2019

Засідання методичного об'єднання класних керівників 04.12.2019


Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Іваничівська районна державна адміністрація
Іваничівська районна рада
Офiцiйне представництво Президента України
Офіційний портал Верховної Ради України
Урядовий портал
Офіційний сайт Волинської обласної державної адміністрації
Адміністративні послуги Волинської області
Педагогічна преса
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту Ураїни
МВС - Міністерство Внутрішніх Справ України - відділ у справах дітей

  Головна
Історія школи
Паспорт школи
Атестація вчителів
Науково-дослідна робота
Учням
Батькам
Вчителям
Шкільні новини
Доступ до публічної інформації
Накази
Звернення громадян
Прозорість та інформаційна відкритість навчального закладу
Форум

 

День Знань – це особливе свято.

    1 вересня у школі-гімназії традиційно по-родинному пройшло Свято першого дзвоника, який сповістив учнів, батьків та вчителів про початок нового навчального року.         
День Знань — це особливе свято. Адже воно знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого. Але цьогорічне Свято першого дзвоника було затьмарене сумною звісткою про загибель випускника школи Валерія Янчука, тіло якого для перепоховання на рідній землі саме у цей день волонтери везли до Іванич. На початку урочистої лінійки школярі разом з батьками і вчителями хвилиною мовчання вшанували усіх тих, хто загинув на Майдані та на Сході країни.         
Перший дзвоник - це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників. Цього року для 65 першокласників, які переступили поріг нашої школи, розпочнеться цікаве шкільне життя, перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша оцінка на шляху до Країни Знань.         
Для одинадцятикласників цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям. Сьогодні випускники востаннє переживають зустріч з першим шкільним дзвоником, бо через рік розлетяться, мов пташенята, по білому світу, щоб вчитися і працювати, щоб йти дорогами праці і звитяги, дорогами своїх батьків та дідів, і торуватимуть власні шляхи, щоб творити свою Державу.         
Директор школи-гімназії, заслужений вчитель України Шевчик Марія Семенівна привітала всіх з чудовим святом Днем Знань, яке відкриває перед кожним учнем нові обрії пізнання себе і світу захоплень; побажала всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів.     
Зі словами привітань до усіх присутніх звернулася начальник відділу освіти Іваничівської РДА Жук Н.А., яка на урочистій лінійці кращим учням школи-гімназії вручила сертифікати на отримання іменної стипендії голови Іваничівської районної державної адміністрації «Обдаровані діти» та іменні стипендії. Почесною грамотою відділу освіти Іваничівської РДА була нагороджена Завадська Ж.Є., заступник директора з виховної роботи.     
Розпочався навчальний рік першим уроком, тематика якого відповідала принципам національно-патріотичного виховання учнівської молоді. Жук Н.А. відвідала перший урок у 10-А класі та висловила свої міркування стосовно розвитку та зміцнення держави, вела розмову з учнями про героїзм сучасних захисників, суверенітет та територіальну цілісністьі країни.     
У черговий раз школа-гімназія гостинно відчинила свої двері для учнів і запросила у просторі, затишні класи, щоб набиралися мудрості та знань, щоб наповнювали своє серце любов’ю і добротою, щоб вчилися долати труднощі та впевнено крокувати до своєї мети.
    

 

  Приєднані зображення:

09.09.2015 15:54
Останні новини

ОГОЛОШЕННЯ

індексний малюнок

У суботу, 01.02.2020 р., о 16.00 год. в приміщенні актового залу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія» смт Іваничі відбудеться зустріч з випускниками 1990,1995, 2000, 2005, 2010, 2015 років випуску.

16.01.2020 16:15

Методоб’єднання вчителів художньо-естетичного напрямку, трудового навч

індексний малюнок

10 січня в ліцеї № 1 відбулось засідання методоб’єднання вчителів художньо-естетичного напрямку, трудового , підсумки навчання та фізичного виховання, на якому було підведено підсумки конкурсу української патріотичної, сучасної пісні «Срібні дзвіночки» (перемогла учениця ліцею Аміна Шумик, керівник А. Бонюк ), про формування технічної компетентності на уроках трудового навчання (Куницький П.І.); про розвиток творчих креативних здібностей учнів засобами мистецтва (А.О.Бонюк); про формування здоров’язберігаючих навичок та вмінь під час уроків фізичної культури (Л.В.Катюха). Наприкінці І.І.Міщишин провела майстер-клас із виготовлення зимової листівки.

10.01.2020 16:54

Засідання кафедри вчителів природничо-гуманітарних дисциплін

індексний малюнок

3 січня 2020 року відбулось засідання кафедри вчителів іноземних мов, під час якого було розглянуто ряд важливих питань. Зокрема, заступник директора з навчально-виховної роботи Лукашук І.С. детально проаналізувала результати ЗНО з математики, біології, фізики, географії за останні три роки. Учителі ознайомились із завданнями, в яких випускники допустили найбільше помилок.

З особливостями методики уроків із застосування компетентнісного підходу в освітньому процесі НУШ ознайомила учитель фізики Рибка В.В. Майстер – класи «Елементи народознавства як засіб формування компетентностей на уроках географії» ( учитель географії Лойко Л.А.), «Реалізація наскрізної змістової лінії «Підприємливість та фінансова грамотність» на уроках математики» (учитель математики Дицьо О.В.)

Проаналізували результати шкільної та районної олімпіад з дисциплін природничо-математичного циклу (завідувач кафедри учителів природничо- математичних дисциплін, учитель математики Н.П.Павлович

10.01.2020 14:15

Засідання кафедри вчителів іноземних мов

індексний малюнок

2 січня 2020 року відбулось засідання кафедри вчителів іноземних мов, під час якого було розглянуто ряд важливих питань. Зокрема, заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель англійської мови Лукашук І.С. детально проаналізувала результати ЗНО з англійської мови за останні п’ять років. Учителі ознайомились із завданнями, в яких випускники допустили найбільше помилок та накреслили шляхи подолання труднощів у виконанні подібних завдань.

10.01.2020 09:37

Методоб”єднання вчителів початкових класів

індексний малюнок

Концепція"Нової української школи" має за мету змінити підхід вчителів до навчання учнів , а самих дітей зробити знаючих і думаючих громадян. Цікаво та змістовно у вигляді методичного фіточаювання 10 грудня пройшло засідання методичного об'єднання вчителів початкових класів КЗ "Іваничівський ліцей 1" . Керівник МО Красовська О.О. виступила з доповіддю "Удосконалення методики НУШ на уроках та в позаурочний час". Вчителі Мудрик О.І. і Панасюк Є.В. у своїх виступах зуміли показати зміст роботи Нової української школи в дії. Також учасники засідання обговорили основні

10.01.2020 13:29

Засідання кафедри суспільно- гуманітарних дисциплін

індексний малюнок

9 січня в ліцеї відбулося засідання кафедри суспільно- гуманітарних дисциплін, на якому було розглянуто і обговорено питання про результати ЗНО з української мови та літератури, історії за 2017-2019 роки (Лукашук І.С.); про підсумки І та ІІ етапів олімпіад та конкурсів з української мови та літератури, історії, російської мови (Черкас Т.Є.); про підготовку матеріалів до методичної виставки «Творчі сходинки педагогів Волині» (Маймура М,С,); про формування креативної особистості на уроках української мови та літератури (Парафін С.В.); про інноваційні технології на уроках української мови та літератури (Бойко І.І.).

09.01.2020 11:50

День Святого Миколая

індексний малюнок

День Святого Миколая – одне з найулюбленіших дитячих свят. Українці з давніх-давен вважають Миколая своїм заступником, захисником бідних і знедолених, який завжди несе добро.

Завітав Святий Миколай і до молодших школярів нашої школи-гімназії.

19.12.2019 16:03

Виставка новорічно-різдвяної атрибутики

індексний малюнок

Виставка новорічно-різдвяної атрибутики

19.12.2019 15:59

Батьківські збори для батьків та учнів 11 класу

індексний малюнок

12 грудня були проведені батьківські збори для батьків та учнів 11 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія» смт Іваничі. Лукашук І.С., заступник директора з навчально – виховної роботи, ознайомила присутніх з нормативною базою проведення ЗНО-2020, порядком реєстрації на основну сесію ЗНО-2020, особливості проведення ДПА у формі ЗНО з української мови, історії України або математики. Наголошено про документи, які випускник повинен подати відповідальному за реєстрацію у ЗНЗ (заповнену реєстраційну картку; копію паспорта).

13.12.2019 15:38

Формування правової культури школярів

індексний малюнок

У рамках Всеукраїнського тижня права, який проходить з 9 по 13 грудня, в освітньому закладі задля формування правової культури та правової свідомості у школярів, підвищення рівня знань щодо їх прав соціально-психологічною службою в особі практичного психолога Савицької О.Я та соціального педагога Пашко Л.В., вчителя основ правознавства та «Громадянської освіти» М.Маймури було проведено для старшокласників семінар-тренінг з теми «Конфлікти та шляхи їх подолання», на якому школярі критично оцінювали причини зародження конфліктів, аналізували шляхи подолання конфліктних ситуацій, набували навичок ефективної комунікації та ненасильницького розв’язання соціальних конфліктів, вчилися вести переговори, досягати компромісу та консенсусу засобами діалогу через критичне дослідження ситуації конфлікту, а на основі розв’язання тестів з визначення поведінки в конфліктній ситуації - проаналізували свою схильність до того чи іншого стилю розв’язання конфліктів («жорсткого», «компромісного» «примирення», «мякого», «уникання»), що сприяє самовихованню особистості.

12.12.2019 17:08

Архів: 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |