Конкурс юних гумористів 20.10.2020

Олімпійський тиждень 02.10.2020

Виставка ‘’Осінні фантазії’’ 01.10.2020

Учитель року 2014

Завершився ІІ тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2014» у номінації «Початкові класи». Участь у конкурсі для кожного з сімнадцяти кращих учителів початкових класів Волині стала справжнім педагогічним святом творчості та майстерності. Це сприяло реалізації свого професійного «Я» в умовах змагання, збагатило учителів методичними знахідками, а також додало впевненості у власних силах і бажання удосконалювати фахову майстерність. Представлені на конкурс матеріали свідчили, що педагоги області в своїй діяльності застосовують сучасні форми і методи роботи, використовують засоби інформаційно-комунікаційних технологій. Конкурсанти розкривали професійну компетентність та актуальність проблем, над якими працюють. У переважній більшості описи власного досвіду вчителів відзначалися системністю, мали теоретичне обґрунтування, носили науковий характер. Під час представлення досвіду роботи члени журі відзначили, що конкурсанти володіють умінням створювати презентації, креативно висвітлювати суть індивідуальної науково-методичної проблеми, відображаючи належний рівень науковості та інноваційності викладання у початкових класах, результативність своєї педагогічної діяльності. У ході «Майстер-класу» учасники конкурсу демонстрували творче вирішення науково-методичної проблеми, власні педагогічні ідеї та досягнення, вміння використовувати нові технології та методи. Проведення конкурсних уроків продемонструвало високий рівень фахової підготовки та загальної культури педагогів, належні знання з методики викладання навчальних дисциплін у початковій школі, володіння сучасними технологіями навчання, вміння їх творчо застосовувати на практиці та у нестандартних ситуаціях. За підсумками ІІ туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2014» у номінації «Початкові класи» члени журі ухвалили: — визнати переможцем конкурсу Васійчук Оксану Володимирівну, вчителя початкових класів КЗ «Луцький НВК № 26 Луцької міської ради Волинської області»; — присвоїти звання лауреатів таким конкурсантам: Луцюк Тетяні Анатоліївні, вчителю початкових класів ЗОШ І-ІІІ ступеня с. Перевали Турійського р-ну; Шевчук Ользі Олегівні, вчителю початкових класів Володимир-Волинської спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки»; Шумук Тетяні Василівні, вчителю початкових класів НВК «Локачинська ЗОШ І-ІІІ ст. — гімназія» Локачинського району, Грабовській Світлані Владиславівні, вчителю початкових класів НВК «Нововолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 — колегіум» м. Нововолинська; Красовській Оксані Олександрівні, вчителю початкових класів НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 — гімназія» Іваничівського району; — визнати кращих учителів у семи номінаціях, зокрема: у номінації «Відкриття року» — Кобук Олену Іванівну, вчителя початкових класів НВК «ЗОШ І ст. — Ківерцівська районна гімназія» Ківерцівського району; у номінації «Креативний вчитель» — Андрусик Валентину Петрівну, вчителя, початкових класів НВК «Маневицька ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 гімназія ім. Бринського Маневицького району; у номінації «Інтернетресурс» — Наумчик Олену Арсенівну, вчителя початкових класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 8 м. Ковеля; у номінації «Творий вчитель» — Бурнейко Анну Андріївну, вчителя початкових класів ЗОШ І-ІІІст. с.Підбереззя Горохівського району; у номінації «Педагогічна ідея» — Балій Лесю Богданівну, вчителя початкових класів ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 м.Рожище; у номінації «Сільський вчитель» — Гнатюк Наталію Миколаївну, вчителя початкових класів Хворостівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. — ДНЗ» Хворостівської сільської ради Любомльського району; у номінації «Майстер-клас» — Савюк Світлану Володимирівну, вчителя початкових класів ЗОШ І-ІІІ ст. с. Піддубці Луцького району. — відзначити дипломами за участь у конкурсі таких педагогів: Пасевич Людмилу Василівну, вчителя початкових класів НВК смт Любешів; Демидюк Тетяну Михайлівну, вчителя початкових класів НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. — гімназія» № 2 м. Каменя-Каширського; Долінко Людмилу Миколаївну, вчителя початкових класів ЗОШ І-ІІІ ст. смт Люблинець Ковельського району; Кацевич Галину Василівну, вчителя початкових класів НВК с. Залухів Ратнівського району.

Приєднані файли:
Результати конкурсу Вчитель року 2013 - завантажити файл