Перемоги у мистецьких конкурсах 09.06.2020

Конкурс юних читців 27.02.2020

25 лютого - День народження Лесі Українки. 25.02.2020

Учитель року - 2014

2 — 6 грудня на базі ВІППО та КЗ «Луцький НВК „загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 — ліцей“ Луцької міської ради» проходив ІІ (обласний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2014» у номінації «Світова література». До складу журі були запрошені: Колошук Надія Георгіївна, голова журі, професор кафедри теорії літератури та зарубіжної літератури СНУ імені Лесі Українки, доктор філологічних наук; Бондарук Лілія Миколаївна, секретар журі, методист відділу гуманітарних дисциплін ВІППО; Шинкарук Ірина Вікторівна, відповідальний секретар оргкомітету, завідувач відділу новацій та передових педагогічних технологій ВІППО; Андрєєва Олена Василівна, вчитель світової літератури Володимир-Волинської гімназії Володимир-Волинської міської ради, вчитель-методист; Бойко Ірина Борисівна, вчитель світової літератури ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. В. К. Липинського с. Затурці Локачинського району, вчитель-методист; Граузе Ольга Едуардівна, вчитель світової літератури НВК «Ківерцівська ЗСШ І ст.-Ківерцівська районна гімназія Ківерцівської районної ради», вчитель-методист; Бусел Світлана Володимирівна, вчитель світової літератури ЗОШ І-ІІІ ст. с. Козлиничі Ковельського району, кандидат філологічних наук, вчитель-методист. Свою фахову майстерність на ІІ (обласному) турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2014» у номінації «Світова література» представляли 11 педагогів із районів та міст області: Горохівський р-н — Маслійчук З. А., Іваничівський — Пашко Л. В., Камінь-Каширський — Гундерич О. С., Ковельський — Прадійчук О. Л., Локачинський — Баран Л. Ф., Луцький — Дудюк Н. В., Любешівський — Клімчук І. Ф., Ратнівський — Сметюх О. В., м. Володимир-Волинський — Івасюк Н. Д., м. Луцьк — Фонотова Л. І., м. Нововолинськ — Занічковська Л. М. Учасники конкурсу виконали письмову роботу — написали розгорнутий конспект уроку на тему: «М. Гоголь. «Шинель». Високий гуманізм письменника у зображенні в повісті трагічної долі «маленької людини», презентували власний досвід, взяли участь у співбесіді, провели майстер-клас «Я роблю це так».
За підсумками ІІ туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2014» у номінації «Світова література» члени журі ухвалили: — визнати переможцем конкурсу Івасюк Ніну Дмитрівну, вчителя світової літератури Володимир-Волинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5; — присвоїти звання лауреатів таким конкурсантам: Прадійчук О. Л., учителю світової літератури ЗОШ І-ІІІ ст. с. Люблинець Ковельського району; Дудюк Н. В., учителю світової літератури Підгайцівського НВК — гімназія Луцького району; Пашко Л. В., вчителю світової літератури НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. — гімназія» смт Іваничі; Фонотовій Л. І., вчителю світової літератури КЗ «Луцький НВК № 26 Луцької міської ради»; Занічковській Л. М., учителю світової літератури Нововолинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4; — визнати кращих учителів у п’яти номінаціях, зокрема: у номінації «Кращий сільський вчитель» — Гундерич Оксану Степанівну, вчителя світової літератури ЗОШ І-ІІ ст. с. Підбороччя Камінь-Каширського району; у номінації «Творчий вчитель» — Маслійчук Зою Андріївну, вчителя світової літератури ЗОШ І-ІІІ ст. с. Горішнє Горохівського району; у номінації «Креативний вчитель» — Клімчук Ірину Федорівну, вчителя світової літератури ЗОШ І-ІІІ ст. с. Люб’язь Любешівського району; у номінації «Кращий Інтернет-ресурс» — Сметюх Ольгу Василівну, вчителя світової літератури НВК с. Здомишель Ратнівського району; у номінації «Майстер-клас» — Баран Людмилу Федорівну, вчителя світової літератури Старозагорівської ЗОШ І-ІІІ ст. Локачинського району. Ще раз вітаємо всіх учасників конкурсу з перемогою! Зичимо здоров’я, творчої наснаги, задоволення від своєї праці.

06.12.2013 14:33