У нас стартує кольоровий тиждень. 23.04.2018

Чергова перемога 26.02.2018

Конкурс юних читців 26.02.2018

Cпівачка Волинського краю 26.02.2018

У 1899 році в Іваничах відкрили двокласну церковно – приходську школу, в якій навчалось 88 дітей сільських багатіїв. У 1911 році школу відвідало 29 хлопчиків і 7 дівчаток. У 1939 році почала діяти початкова українська школа, в якій навчалося 150 учнів, а у 1951 році було збудовано двоповерхове приміщення середньої школи. З 1986 року юні жителі Іванич навчаються в новому типовому приміщенні школи, яка знаходиться за адресою: 45300 смт.Іваничі вулиця Грушевського, 28. У 1999 році наша школа відсвяткувала своє 100 – річчя. Серед випускників школи – Заслужена артистка України Галина Кажан, доктор математичних наук М.Ф.Пацегон, доктор фізичних наук В.О.Мальков, заступник командувача сухопутними військами України з виховної роботи Л.М.Жижко, заслужена вчителька України УРСР Л.М.Романюк, кандидат філософських наук Романюк Валентина, кандидат хімічних наук О.В.Решетняк, поет – шістдесятник Микола Муцько, кандидат філософських наук .доцент кафедри філософії Олексюк Лілія Миколаївна, Кандидат педагогічних наук , заслужений учитель України Березан Ольга Веніамінівна. У школі – гімназії працюють 37 гуртків, секцій, клубів за інтересами, студій, якими керують висококваліфіковані фахівці. Діє науковий клуб «Ерудит». 3 предметні кафедри, 4 методичні об’єднання працють над проблемами школи : Досягнення якісно нового рівня освіти через застосування особистісно орієнтованих педагогічних технологій, розробка діагностичних і стимулюючих форм контролю і оцінювання навчальних досягнень учнів. Розвиток творчої ініціативи вчителів; удосконалення та пошук активних і цікавих форм ведення уроку; здійснення індивідуального та диференційованого підходу до учнів під час процесу навчання та виховання; стан самоосвіти педагогічних працівників як складової частини системи внутрішкільної методичної роботи; Формування і розвиток соціально зрілої творчої особистості, підготовленої до професійного самовизначення, роль педагогів і батьків в особистісно-орієнтованому навчанні і вихованні дітей.

31.08.2012 12:43